لطفا بسته های بهداشتی حمام هتل را با خود ببرید!

27 مرداد 1393 | 00:39 | 0 نظر | 839 بازدید

شاید باورش سخت باشد که در شرایطی که اغلب هتل ها از برده شدن لوازم بهداشتی استفاده نشده داخل حمام اتاق ها توسط مهمانان گله مندند، هتل های دیگر امیدوار به انجام این حرکت از سوی مهمانان خود باشند.

بازار اخبار و تجهیزات هتل: اگرچه در چند وقت اخیر، اخبار گوناگونی از گلایه هتل ها از برده شدن بسته های  بهداشتی استفاده نشده حمام داخل اتاق ها توسط مسافران به گوش می رسید، اما حالا دو برند بزرگ هتل جهان در اقدامی جالب نه تنها منعی برای این کار قائل نیستند بلکه امیدوارند تا مهمانان این کار را با دقت و وسواس بیش تری انجام دهند!

موضوع از این قرار است که در ابتدای ماه جاری میلادی (آگوست) دو برند نام آشنای هتل یعنی ماریوت و استاروود شرایتون تصمیم می گیرند تا میزان کیفیت لوازم بسته های بهداشتی داخل حمام اتاق های خود همچون شامپو و یا صابون را بر اساس مصرف آن ها (اعم از استفاده و یا برده شدن آن ها توسط مهمانان) بسنجند. به عبارت دیگر، این دو برند، میزان علاقه مهمانان خود به این وسایل را دلیل بر کیفیت بالای آنان می دانند و از این رو در پی شناخت دقیق تر از میزان محبوبیت این وسایل در نزد مهمانان خود می باشند.

تجهیزات هتل 97 -وسایل بهداشتی اتاق هتل.jpg

با این منطق، دو برند یاد شده امیدوارند تا حداقل مهمانان با وسواس و دقت بیش تری انتخاب های خود را انجام دهند تا بهتر بتوان نسبت به میزان محبوبیتی که بر اساس کیفیت این محصولات سنجیده می شود، قضاوت کرد. به ویژه آنکه گفته می شود، ماریوت محصولات بهداشتی خود اعم از شامپو، صابون، لوسیون، ژل مو و غیره را از بین 25 برند مطرح در این زمینه انتخاب و برای آن علاوه بر کیفیت خود محصول، کیفیت بسته بندی و امکان باز شدن راحت آن و خوانا بودن نوشته های روی محصولات را هم لحاظ کرده است.

به هر حال این تصمیم جالب در حالی گرفته شده که میزان مصرف شامپو در هتل های شرایتون از ده سال گذشته تا به امروز بیش از 40 درصد افزایش داشته است و ماریوت هم سالانه بیش از 20 میلیون دلار صرف تهیه این محصولات برای هتل های خود می کند و حال با این پیشنهاد باید منتظر افزایش این میزان و در نتیجه هزینه های جاری این دو برند بود. با این وجود، هم شرایتون و هم ماریوت همچنان مسواک و خمیر دندان رایگان در اختیار مهمانان خود قرار می دهند.

برداشت و انتشار مطالب تنها با ذکر «سایت بازارهتل» به عنوان منبع مجاز می باشد.

توجه! دیدگاه های ارسالی تنها پس از تایید سایت بازارهتل نمایش داده خواهند شد.
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد

تازه ترین اخبار

بیشتر