منوی ویژه کودکان در رستوران هتل های اینترکنتینانتال

19 آبان 1392 | 22:24 | 0 نظر | 1158 بازدید

گروه هتل های اینترکنتینانتال اعلام کرده است که قصد دارد سال جدید میلادی را با منوی ویژه کودکان آغاز کند.
بازار اخبار و تجهیزات هتل: گروه هتل های اینترکنتینانتال - InterContinental - به عنوان بزرگ ترین گروه هتلی جهان به تازگی اعلام کرده که برای سال نو میلادی درصدد است در تمامی رستوران هتل های خود در سراسر جهان، منوی ویژه کودکان را طراحی و اجرا کند.

برای انجام این مهم، Theo Randall به عنوان سرآشپز هتل اینترکنتینانتال Park Lane لندن و Annabel Karmel به عنوان کارشناس تغذیه کودکان همکاری کرده اند تا منویی با توجه به علائق و خوراکی های مورد پسند کودکان و نیز رعایت اصول تغذیه ایشان طراحی شود.

تجهیزات هتل - 2 رستوران هتل اینترکنتینانتال.jpg

Theo Randall سرآشپز هتل اینترکنتینانتال لندن و Annabel Karmel کارشناس تغذیه کودکان

Annabel Karmel درباره این ایده می گوید: کودکان به طور طبیعی کنجکاو هستند و با تجربه طعم های گوناگون بزرگ می شوند. گاهی تنها یک تشویق لازم است تا آن ها را در مسیر درست انتخاب غذا قرار داد و گذراندن تعطیلات با خانواده بهترین فرصت برای کشف غذاها و طعم های تازه است. فکر می کنم با همکاری Theo توانسته ایم تا منویی بسیار متنوع با رعایت اصول تغذیه را برای کودکان و خانواده های آنان در هتل های اینترکنتینانتال فراهم کنیم.

از سوی دیگر، Simon Scoot - مدیر عامل برندهای اینترکنتینانتال - اظهار می دارد: این همکاری برای خلق منوی کودکان بخشی از برنامه Food Exploration در گروه هتل های اینترکنتینانتال است که به دنبال تشویق کودکان برای تجربه غذای رستوران هتل های ما می باشد و در عین حال تضمینی برای خانواده هاست تا کودکان خود را با توجه به تغذیه متناسب آن ها در تعطیلات همراه خود داشته باشند.

منوی ویژه کودکان قرار است از ابتدای ماه ژانویه سال 2014 تا ماه ژوئن در تمامی رستوران هتل های گروه اینترکنتینانتال ارائه گردد.

برداشت و انتشار مطالب تنها با ذکر «سایت بازارهتل» به عنوان منبع مجاز می باشد.

توجه! دیدگاه های ارسالی تنها پس از تایید سایت بازارهتل نمایش داده خواهند شد.
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد