برنامه مشترک هیلتون و امریکن اکسپرس در حمایت از مبارزان با کرونا

19 فروردين 1399 | 02:30 | 0 نظر | 544 بازدید

گروه هتل های هیلتون با همکاری شرکت مالی آمریکن اکسپرس در حمایت از جامعه پزشکی و درمانی آمریکا در مبارزه با ویروس کرونا وارد عمل شد.

بازار اخبار و تجهیزات هتل: در شرایطی که امریکا با بیش ترین تعداد مبتلایان به کرونا در جهان یکی از سخت ترین دوران خود را سپری می کند، گروه هتل های هیلتون با همکاری آمریکن اکسپرس به کمک پزشکان، پرستاران و کادر درمان این کشور در مبارزه با این بحران شتافت.

آسوشیتدپرس روز دوشنبه – ششم آوریل اعلام داشت که هیلتون با همکاری آمریکن اکسپرس قرار است از هفته آینده یک میلیون اتاق خود در سراسر امریکا را در اختیار مبارزان کادر درمانی این کشور در جنگ با کرونا قرار دهد. بموجب این تصمیم تمامی پزشکان، پرستاران و کارکنان کادر درمانی این کشور که در خط مقدم مبارزه با این ویروس قرار دارند می توانند تا پایان ماه می سال جاری بصورت رایگان از اتاق های یادشده برای گذران شب، استراحت های روزانه و حتی قرنطینه اجباری خود استفاده کنند. البته ممکن است مدت زمان استفاده از هتل ها در شهرهایی که میزان تقاضا در آن ها بیش تر با محدودیتی هایی همراه شود.

بازارهتل - کمک هیلتون برای مبارزان با کرونا

با اجرای این طرح، ده سازمان پزشکی و درمانی طرف قرارداد با هیلتون خواهند توانست یک میلیون از کارکنانی را پوشش دهند که در صورت نبود این حمایت مجبور به پرداخت هزینه های اقامت در شهرهای مختلف امریکا از جیب خود بودند.

کریستوفر نستا – مدیرعامل هیلتون درباره این طرح می گوید: در طول این بحران ما مثال های زیادی از کارکنان کادر درمان را دیدیم که در سخت ترین شرایط چگونه خود را فدای آینده ای بهتر می کنند. آن ها بواقع قهرمان هستند و ما افتخار می کنیم که می توانیم در این شرایط دشوار پذیرای آنان باشیم.

در همین باره، دکتر ویلیام جاکوئیز – رئیس بخش پزشکان اورژانس امریکا نیز با بیان اینکه پس از یک شیفت کاری طولانی و طاقت فرسا در شرایط بسیار سخت، اگر جایی امن، پاکیزه و راحت در انتظار کادر درمانی باشد کاری بسیار متفاوت و قابل تقدیر است، این پیشنهاد مشترک هیلتون و امریکن اکسپرس را فراتر از مهمان نوازی خواند.

در اجرای این طرح تمامی برندهای هیلتون از جمله هیلتون، Hilton Garden Inn، DoubleTree by Hilton و دیگر برندها مشارکت دارند و تمامی کارمندانی هم که قرار است در این هتل ها پذیرای کادر درمانی باشند آموزش های لازم برای حفاظت از جان خود و مهمانانشان را دیده اند. همچنین تمامی اتاق ها و اماکن عمومی در هتل ها هر روز بر اساس پروتکل های بهداشتی با پاک کننده های صنعتی ضد عفونی و نظافت خواهند شد.

برداشت و انتشار مطالب تنها با ذکر «سایت بازارهتل» به عنوان منبع مجاز می باشد.

توجه! دیدگاه های ارسالی تنها پس از تایید سایت بازارهتل نمایش داده خواهند شد.
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد