توسط یک طراح ایرانی – آلمانی ارائه شد؛

طرحی نوین از فضای تفریحی – آموزشی برای کودکان با قابلیت اجرا در هتل ها

25 بهمن 1398 | 19:45 | 0 نظر | 512 بازدید

یک طراح ایرانی – آلمانی با ارائه طراحی آموزشی از زمین بازی کودکان برای فضاهای هتلی در نمایشگاه imm کلن نظرها را بخود جلب کرد.

خانم یاسمین محمودیه که تحصیلکرده طراحی و دکوراسیون از انگلستان می باشد در نمایشگاه امسال imm کلن از طراحی یک فضای مدرن آموزشی – تفریحی برای کودکان با قابلیت اجرا در هتل ها و مراکز اقامتی رونمایی کرد که بر اساس آن کودکان می توانند در حین تعطیلات نیز برنامه های آموزشی خود را همراه با بازی و سرگرمی دنبال کنند.

بازار اخبار و تجهیزات هتل - فضای بازی کودکان در هتل 1

ایده این طرح که myKidsy Playground نام دارد و هدف آن امکان انجام فعالیت های آموزشی – تفریحی برای کودکان در فضاهای سر پوشیده همانند فضاهای باز است، از برنامه های آموزشی طراحی شده در وب سایت myKidsy با مدیریت خود خانم محمویه به دست آمده که در آن به معرفی برنامه های آموزشی برای کودکان در قالب فعالیت های تفریحی و سرگرمی و تورهای آخر هفته می پردازد.

بازار اخبار و تجهیزات هتل - فضای بازی کودکان در هتل 2

در طرح مذکور، فضاها با بهره گیری از المان هایی همچون نیمکت های تحریر مدل دار، میز و صندلی، رخت آویزهای چراغ دار، دستگاه های ضبط صدا، منسوجات ویژه و نیز دستگاه های خوشبو کننده تجهیز شده تا کودکان با بکارگیری چهار حس بینایی، شنوایی، بویایی و لامسه بتوانند در برنامه های آموزشی و تفریحی طراحی شده مشارکت داشته باشند.

بازار اخبار و تجهیزات هتل - فضای بازی کودکان در هتل 3

خانم محمودیه هدف خود از اجرای این ایده را نادیده انگاشته شدن کودکان در حین تعطیلات بویژه در زمان اقامتشان در هتل ها می داند و امیدوار است تا کودکان و والدین شان بتوانند با استفاده از این فضاهای آموزشی - تفریحی در هتل ها اقامت دلپذیرتری داشته باشند.

گفتنی است که این طرح متشکل از چندین فضای جداگانه یا اتاقک بازی است که به هتل ها این امکان را می دهد تا بر اساس ظرفیت فضای خود بتوانند آن ها را در کنار یکدیگر قرار داده و یک منطقه بازی را بوجود آورند.

برداشت و انتشار مطالب تنها با ذکر «سایت بازارهتل» به عنوان منبع مجاز می باشد.

توجه! دیدگاه های ارسالی تنها پس از تایید سایت بازارهتل نمایش داده خواهند شد.
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد