کدام شرکت هتلداری جهان بهترین محیط کاری را دارد؟

12 مهر 1398 | 22:27 | 0 نظر | 417 بازدید

در کدامیک از شرکت های مطرح هتلداری جهان شرایط کاری بهتر از سایرین است؟

بازار اخبار و تجهیزات هتل: رقابت گروه ها و شرکت های هتلداری جهان تنها به تعداد دارایی ها و میزان درآمد سالانه و برنامه های مشتری مداری و فعالیت های اجتماعی آن ها ختم نمی شود و جدای از همه این موارد، هر یک سعی در معرفی محیط کاری خود بهتر از باقی را دارند که در این راه البته، قضاوت بر عهده مجله فورچون گذاشته می شود که هر ساله فهرست برترین محیط های کاری یا محل کار را از نظر کارکنان تحت عنوان World’s Best Workplaces منتشر می کند.

این مجله برای انتخاب های خود ملاک های خاصی را دارد از جمله اندازه شرکت. از این نظر که باید حداقل دارای پنج هزار کارمند باشد و حداقل 40 درصد از ایشان هم در شعب خارج از محل اصلی شرکت مشغول به فعالیت باشند. عامل تاثیر گذار دیگر در این انتخاب علاوه بر دفعات کاندیداتوری در انتخاب های کشوری، اجرای برنامه های فرهنگی در راستای ارتقای محل کار می باشد.

امسال نیز طبق سنوات گذشته این فهرست اعلام شد که طی آن تنها یک شرکت هتلداری از میان فعالان صنعت مهمان نوازی توانست در بین 25 شرکت برتر قرار گیرد؛ هیلتون.

بازارهتل - بهترین محل های کار جهان در سال 2019

فهرست 25 محل کار برتر جهان در سال 2019

 هیلتون نه تنها صاحب برترین محیط کاری در بین تمامی رقبای خود شد بلکه همچون سال گذشته پشت سر شرکت Cisco در مکان دوم برترین محیط های کاری جهان قرار گرفت.

کریس ناستتا – مدیرعامل گروه هتل های هیلتون با ابراز خشنودی از انتخاب دوباره این گروه در جمع برترین ها گفت: باعث افتخار است که در صدمین سال فعالیت خود برای دومین بار متوالی در رده دوم برترین محیط های کاری و تنها شرکت مهمان نوازی در جمع 25 شرکت برتر این فهرست قرار می گیریم. اعضای تیم ما همیشه قلب موفقیت های ما بوده اند و هیچگاه به اندازه امروز در درخشش هیلتون نقش نداشته اند. پس ما به همان اندازه که خود را متعهد به مهمان نوازی در قبال مهمانان خود می دانیم به آنان نیز عمیقا متعهد می مانیم. از همه کسانی که به هیلتون آمده اند و با ما در ادامه مسیرمان همراه هستند تشکر می کنم و اطمینان می دهیم که بهترین محل کار برای همه باقی خواهیم ماند.

گفتنی است گروه هتل های هیلتون که از سال 1919 آغاز به کار کرد در طول یکصد سال فعالیت خود تاکنون پذیرای سه میلیارد مهمان که از این تعداد بیش از 94 میلیون نفر به صورت مستقیم از این گروه رزرو انجام داده اند. هیلتون دارای 17 برند مطرح در عرصه هتلداری است که در مجموع نزدیک به 5900 هتل در 114 کشور جهان را شامل می شوند و تعداد اتاق های این گروه را به 939 هزار باب می رسانند.

بیش تر بخوانید:

درآمد سالانه غول های هتلداری جهان چقدر است؟

برداشت و انتشار مطالب تنها با ذکر «سایت بازارهتل» به عنوان منبع مجاز می باشد.

توجه! دیدگاه های ارسالی تنها پس از تایید سایت بازارهتل نمایش داده خواهند شد.
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد