گشایش نخستین هتل ویژه بانوان در اسپانیا + گالری تصاویر

03 شهريور 1398 | 22:09 | 0 نظر | 403 بازدید

تابستان امسال برای گردشگری اسپانیا با یک اتفاق ویژه همراه شد و آن گشایش نخستین هتل ویژه بانوان در شهر مایورکا بود.

بازار هتل – سایتی برای متخصصان هتلداری: شهر مایورکا اسپانیا از تابستان امسال پذیرای بانوان بالای 14 سالی است که تمایل دارند اقامتی تماما زنانه و بدون حضور مردان را تجربه کنند و به همین منظور می توانند هتل Som Dona را به عنوان نخستین هتل ویژه بانوان در اسپانیا انتخاب کنند.

این هتل که فاصله آن تا یکی از معروف ترین سواحل شهر تنها 15 دقیقه پیاده است با 39 اتاقی که باب میل بانوان دکور بندی و تزئین شده سعی می کند تا تمامی امکانات و تسهیلات لازم برای آسایش مخاطبان خود را فراهم کند. از جمله اینکه تمامی سرویس های بهداشتی و حمام اتاق های آن مجهز به سیستم ضد بخار و سشوارهای حرفه ای است و یا آنکه در کمدهای آن از آویزهای چراغ دار استفاده شده تا تشخیص رنگ و تمایز لباس ها راحت تر باشد. ضمن آنکه تمامی اتاق ها دارای بالکن می باشند.

در پشت بام هتل هم یک بار در کنار جکوزی ها پیش بینی شده است. همچنین بانوان مهمان می توانند از سالن تناسب اندام با برنامه های ویژه و نیز سالن یوگای هتل استفاده کنند. در منوی رستوران هم غذاهای فصلی و رژیمی گنجانده شده است. با این همه هتل متعهد شده تا در آینده ای نزدیک پکیج های بسیار متنوع تر و اختصاصی تری را برای رضایت بیش تر بانوان تدارک ببیند.

نکته مثبت دیگر نرخ های اقامت در این هتل است که رزرو آنرا برای همه ممکن ساخته است چراکه با حتی کمتر از 80 یورو نیز میتوان در آن اقامت داشت. هم اکنون انجام رزرو در این هتل تنها از طریق سایت هتل انجام می گیرد.

برداشت و انتشار مطالب تنها با ذکر «سایت بازارهتل» به عنوان منبع مجاز می باشد.

توجه! دیدگاه های ارسالی تنها پس از تایید سایت بازارهتل نمایش داده خواهند شد.
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد