جاه طلبی برترین برند هتلداری جهان با خودروهای فروش غذا + فیلم

31 ارديبهشت 1398 | 02:02 | 0 نظر | 323 بازدید

بزرگ ترین شرکت هتلداری جهان حالا علاوه بر فروش اتاق هایش درصدد افزایش شهرت خود در زمینه غذا و نوشیدنی با استفاده از خودروهای فروش غذاست.

بازار هتل – سایتی برای متخصصان هتلداری: شرکت هتلداری ماریوت که تقریبا در تمامی زمینه های هتلداری و فروش اتاق هایش با ایده ها و برنامه های خود در صدر اخبار هتلداری جهان قرار دارد با آزمایش موفقیت آمیز طرحی تازه درپی گسترش اشتهار خود در زمینه غذا و نوشیدنی می باشد.

این شرکت برای این منظور از چندی پیش برای نخستین بار طرحی را به مورد اجرا گذارد که طی آن غذاهای تهیه شده توسط سرآشپزان ماریوت بر روی خودرویی ویژه در شش شهر هندوستان در قالب تور به دوست داران معرفی و عرضه شدند.

در این طرح که ماریوت آنرا Marriott on Wheels یا "ماریوت بر روی چرخ ها" نام گذاشته با رسیدن خودرو به مقصد مورد نظر، یکی از سرآشپزان هتل های گروه در شهر به جمع یاران خود در خودرو اضافه شده و همراه با آنان اقدام به تهیه و آشپزی غذاهایی می کند که در هتل های ماریوت عرضه می شود.

ماریوت با این طرح علاوه بر معرفی غذاهای خود به مردم با سرو غذاهای خود در ظروف گیاهی و استفاده از لیوان های مقوایی به حفاظت هرچه بیش تر از محیط زیست دعوت می کند.

برداشت و انتشار مطالب تنها با ذکر «سایت بازارهتل» به عنوان منبع مجاز می باشد.

توجه! دیدگاه های ارسالی تنها پس از تایید سایت بازارهتل نمایش داده خواهند شد.
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد

تازه ترین اخبار

بیشتر