تولید یونیفرم هتل با مواد صد در صد بازیافتی

17 اسفند 1397 | 22:34 | 0 نظر | 483 بازدید

از این پس تمامی کارکنان هتل های زنجیره ای گروه Room Mate یونیفرم هایی را برتن خواهد کرد که از مواد کاملا بازیافتی تولید شده اند.

بازار اخبار و تجهیزات هتل: گروه هتل های زنجیره ای اسپانیایی Room Mate اعلام کرد که از پس تمامی کارکنان هتل های وی از یونیفرم هایی استفاده خواهند کرد که به صورت اختصاصی و سفارشی از سوی شرکت Ecoalf با استفاده از مواد کاملا بازیافتی تهیه شده اند.

بازار اخبار و تجهیزات هتل - یونیفرم هتل

این در حالی است که هیچگونه تغییری در طراحی و کیفیت لباس ها بوجود نیامده و تنها از موادی تولید شده اند که تا دیروز حکم زباله را داشتند! چرا که تمامی قسمت های مختلف این یونیفرم ها از دکمه لباس گرفته تا بند کفش، همگی حاصل بازیافت بطری های پلاستیکی جمع آوری شده از دریای مدیترانه می باشند.

در همین باره کیکه زارازولا – مدیرعامل و بینانگذار گروه هتل های Room Mate می گوید: گروه ما همیشه بخاطر تمرکزش بر مردم شناخته شده است و همین دلیل کافی است تا به فکر زمینی باشیم که مردم بر روی آن زندگی می کنند. بنظرم شرکت Ecoalf با کار بزرگی که انجام داد توانست نشان دهد که آینده پایدار امکان پذیر خواهد بود و به همین علت هم همیشه شریک کارهای نوآورانه ما می باشد. این همکاری گام مهمی در راه تعهد ما به پاسداری از محیط زیست است.

ایده این گروه هتلداری برای تولید یونیفرم های کارمندان هتل های خود از مواد بازیافتی در واقع بخشی از پروژه ای به نام UTO (Upcycling the Oceans) است که توسط شزکت Ecoalf رهبری می شود. این شرکت در راستای پاکسازی اقیانوس ها از زباله ها تاکنون توانسته با مشارکت سه هزار ماهیگیر بیش از 280 تن زباله از اقیانوس ها جمع آوری کند.
برداشت و انتشار مطالب تنها با ذکر «سایت بازارهتل» به عنوان منبع مجاز می باشد.

توجه! دیدگاه های ارسالی تنها پس از تایید سایت بازارهتل نمایش داده خواهند شد.
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد