برترین ابزارهای شبکه های اجتماعی در سال 2018 و دلایل اهمیت آن ها

25 آبان 1397 | 19:06 | 0 نظر | 506 بازدید

بتازگی فهرستی از برترین ابزارهای شبکه های اجتماعی بر اساس کاربرد آن ها در کسب و کار در سال 2018 منتشر شده است.

بازار اخبار و تجهیزات هتل: در دنیای امروز دیگر کمتر تجارتی را می توان یافت که بی نیاز به حضور در دنیای مجازی باشد و همین امر اهمیت شناخت ابزارهای کاربردی برای حضور هر چه موثرتر در این فضا را بیش تر کرده است. به همین منظور شرکت Egg Marketing با مطالعه بر روی اثرگذاری ابزارهای شبکه های اجتماعی مختلف در کسب و کار، برترین این ابزارها را با ذکر دلایل اهمیت آنان طی اینفوگرافی فهرست کرده است.

از آنجا که اساس وجود شبکه های اجتماعی ایجاد ارتباط با مخاطبان است تمرکز ابزارهای این دسته نیز بر بهبود و کارایی هر چه بهتر این ارتباطات قرار دارد. در دنیای دیجیتال امروز دیگر کمتر کسی را می توان یافت که عضو یکی دو تا از شبکه های اجتماعی نباشد بطوریکه تحقیقات نشان می دهد نزدیک به 79 درصد کابران اینترنت عضو فیس بوک می باشند و تنها طی چهار ماه نخست سال جاری میلادی تعداد کاربران فعال در شبکه های اجتماعی در ماه به میانگین 2 میلیارد و 190 میلیون نفر رسید؛ یعنی تقریبا یک سوم جمعیت جهان!

گرچه بیش تر این ارتباطات بین دوستان و آشنایان است اما دنیای تجارت سهم قابل توجهی از درآمد خود را مدیون همین ارتباطات مجازی می باشد که در آن شبکه هایی همچون فیس بوک، یوتیوپ، اینستاگرام، توئیتر و یا اسنپ چت نقش پررنگ تری نسبت به باقی دارند. به طوری که برآوردهای درآمد فیس بوک از محل تبلیغات تنها در آمریکا در سال جاری میلادی به 21 میلیارد و 570 میلیون دلار می رسد که معادل 83 درصد کل درآمد تبلیغات سایر شبکه های اجتماعی است.

این آمار نشان می دهد که تا چه اندازه احتمال شکست تجارت هایی که خود را دور از دنیای مجازی نگاه می دارند، وجود دارد. اما سوال اینجاست که بنابر این اهمیت، کدام شبکه اجتماعی برای کارتان موثرتر است و باید وقت و هزینه خود را صرف آن کنید؟ برای پاسخ به این پرسش کافی است ابزارهای درست استفاده از شبکه های اجتماعی را بیابید و کمپین تبلیغاتی و بازاریابی خود را بر اساس آن برنامه ریزی کنید همانند ابزارهایی همچون Facebook Live، Sprout Social و یا Bitly که امروز بسیار شناخته شده می باشند.

اگر لایو فیس بوک این فرصت را فراهم می کند تا با پخش یک فیلم تاثیرگذار مخاطبان و مشتریان بیش تری جذب کنید، Bitly یک پلت فرم مدیریت لینک است که به شما امکان می دهد تا با ایجاد یک شبکه از لینک برندهای دلخواه در لحظه آن ها را تحلیل و بررسی کنید. و یا با Sprout Social می توانید از طریق شبکه های اجتماعی متعدد با مشتریان خود در تماس باشید و از فیدبک های آنان باخبر شوید.

در ادامه فهرستی از برترین این ابزارها را با ذکر دلایل اهمیت و کاربری آنان مشاهده می کنید:

بازار اخبار و تجهیزات هتل - برترین ابزارهای شبکه های اجتماعی

برداشت و انتشار مطالب تنها با ذکر «سایت بازارهتل» به عنوان منبع مجاز می باشد.

توجه! دیدگاه های ارسالی تنها پس از تایید سایت بازارهتل نمایش داده خواهند شد.
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد