ورود علی بابا به دنیای هتلداری با هوشمندترین هتل جهان

18 آبان 1397 | 18:32 | 0 نظر | 183 بازدید

هلدینگ گروه علی بابا قصد دارد با گشایش هتلی کاملا هوشمند در چین رسما وارد دنیای هتلداری شود.

بازار اخبار و تجهیزات هتل: ساخت هتل های هوشمند اگرچه دیگر خبر تازه ای به حساب نمی آید اما هلدینگ گروه علی بابا به عنوان یکی از موفق ترین هلدینگ های خرده فروشی آنلاین در جهان با هتلی تماما هوشمند و البته با اهدافی دیگر قصد ورود به عرصه هتلداری را دارد.

این گروه چینی درصدد است با با ادعای برتری این هتل نسبت به سایر رقبا، بتواند فروش ملزومات و تجهیزات مورد استفاده در آن از ملحفه روی تخت گرفته تا مبلمان اتاق را از طریق سیستم فروش آنلاین خود افزایش دهد. از سوی دیگر، از آنجا که تمامی سیستم های هوشمند این هتل توسط این گروه طراحی شده است، آن ها قصد دارند تا عملا وارد دنیای رقابت در عرصه ارائه خدمات هوشمند در مهمان نوازی گردند.

بازار اخبار و تجهیزات هتل - هوشمندترین هتل جهان

یکی از هفت زمینه یا تم طراحی اتاق های هتل هوشمند علی بابا

بنابر اعلام مسوولان بخش سفر این هلدینگ، در هتل مزبور که Flyzoo با شعار "هتل آینده" نام دارد و در شهر گوانگجو چین افتتاح خواهد شد، مهمانان در بدو ورود بوسیله یک ربات شناسایی و مورد استقبال و هدایت به اتاق خود قرار می گیرند. همچنین در تمامی اتاق ها و البته اماکن عمومی هتل ربات های هوشمندی وجود خواهند داشت که دستورات صوتی مهمانان را انجام می دهند. وظایف بخش خانه داری اما همچنان بر عهده نیروی انسانی می باشد اما این ربات ها هستند که زمان پاکیزگی و مرتب نمودن اتاق ها را به این بخش از طریق سیستم هشدار اعلام می کنند.

به گفته مسوولان این پروژه، اتاق های این هتل در هفت زمینه و فضای متفاوت طراحی و ارائه خواهند شد و هزینه هر شب اقامت در این هتل 1399 یوان برابر با 178 یورو خواهد بود.

برداشت و انتشار مطالب تنها با ذکر «سایت بازارهتل» به عنوان منبع مجاز می باشد.

توجه! دیدگاه های ارسالی تنها پس از تایید سایت بازارهتل نمایش داده خواهند شد.
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد

تازه ترین اخبار

رقبای دیروز، شرکای تجاری امروز

توافق بزرگان هتلداری جهان برای گسترش فروش آنلاین اتاق ها

26 فروردين 1398 | 01:15

نتایج آخرین نظرسنجی سایت بازارهتل نشان داد؛

استقبال مردم از هتل ها در گرو حذف مراکز اقامتی دولتی و غیر مجاز

26 اسفند 1397 | 20:58
بیشتر