جستجوی هتل در گوگل؛ هر روز بهتر از دیروز

13 آبان 1397 | 12:37 | 0 نظر | 684 بازدید

موتور جستجوگر گوگل با آزمایش صفحه نمایش تازه از نتایج جستجوی هتل، امکان دسترسی به هتل دلخواه را برای کاربران خویش آسان تر از پیش کرده است.

بازار اخبار و تجهیزات هتل: گوگل که همواره سعی درنوآوری های تازه در نمایش نتایج جستجو به شکلی کاربردی برای کاربران خود دارد با نمایش نتایج جستجوی هتل با ظاهری جدید این امکان را به کاربران می دهد تا در یک صفحه نمایش کاملا دوستانه با اطلاعات مفید بتوانند هتل موردنظر خود را آسان تر از پیش جستجو و پیدا کنند.

بازار اخبار و تجهیزات هتل - جستجوی هتل در گوگل 1

صفحه نمایش جدید گوگل برای جستجوی هتل

در این نمایش تازه از نتایج جستجو آنچه که بیش از امکانات به چشم می آید، محیط دوستانه تر یا اصطلاحا user-friendly آن است. بطوریکه پیش تر در جستجوی هتل در هر شهر، هتل ها در یک ستون عمودی در سمت چپ نمایش موقعیت شان بر روی نقشه دیده می شدند (عکس زیر) اما در نمایش تازه، کاربر این امکان را دارد تا در یک نما علاوه  تعیین محدوده قیمت، موقعیت هتل ها بر روی نقشه، قیمت و پیشنهادهای ویژه را نیز مشاهده کند (عکس فوق).

بازار اخبار و تجهیزات هتل - جستجوی هتل در گوگل قدیمی

صفحه نمایش قدیمی گوگل برای جستجوی هتل

اما ویژگی تازه صفحه نمایش جدید نتایج هتل در گوگل این است که کاربر می تواند براحتی عکس های هتل را  بدون نیاز به خروج از صفحه جستجو مشاهده کند تا صرفه جویی بسیاری در وقت شود. به این منظور کافی است تا کاربر بر روی فلشی که در کنار عکس هتل در کادر معرفی وجود دارد کلیک کرده تا سایر عکس های موجود نیز نمایش یابد. این در حالی است که همزمان کاربر می تواند امتیاز هتل از دیدگاه مهمانان را نیز ببیند.

امکان تازه دیگر با کلیک بر روی کادر معرفی هتل دیده می شود که در آن علاوه بر نمایش عکس های هتل در کادر نواری افقی در بالای صفحه، ارزش موقعیت هتل و نزدیکی آن به مراکز مهم شهر با اطلاعات میزان فاصله هتل تا آن ها و چگونگی دسترسی ها در سمت راست دیده می شود. همچنین در پائین این کادر، کاربر می تواند هتل های مشابه در منطقه را هم ببیند.

بازار اخبار و تجهیزات هتل - جستجوی هتل در گوگل 2

صفحه نمایش جدید گوگل برای جستجوی هتل

در سمت چپ اما پس از نام، نرخ، لینک های رزرو مستقیم، وب سایت و نقشه دسترسی به هتل، ویژگی و امتیازات بارز هتل در کنار امتیاز کسب شده از نظرات مهمانان بصورت چکیده دیده می شود. کاربر البته این امکان را دارد تا در صورت تمایل تمامی این اطلاعات را در کادرهای ویژه به صورت مفصل تر درپائین کادر امکان رزرو بر روی کانال های مختلف فروش مشاهده کند.

آزمایش این نمای تازه از نتایج جستجوی هتل در گوگل باردیگر این فرضیه که در آینده ای نه چندان دور این موتور جستجو به دوران سایت های رزرواسیون آنلاین پایان خواهد داد را تقویت دوچندان کرد.

برداشت و انتشار مطالب تنها با ذکر «سایت بازارهتل» به عنوان منبع مجاز می باشد.

توجه! دیدگاه های ارسالی تنها پس از تایید سایت بازارهتل نمایش داده خواهند شد.
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد