دستگاهی برای افزایش ضریب امنیتی کارکنان بخش خانه داری هتل + فیلم

24 شهريور 1397 | 00:15 | 0 نظر | 1149 بازدید

گروه هتل های ماریوت در راستای افزایش ضریب ایمنی محیط کاری کارکنان خود در بخش خانه داری، آنان را مجهز به سیستم هشدار می کند.

بازار اخبار و تجهیزات هتل: گروه هتل های ماریوت در ادامه برنامه های افزایش ضریب ایمنی محیط کاری خود، برای محافظت بیش تر از کارکنان بخش خانه داری، دستگاه هشدار دهنده کوچکی در اختیار آنان قرار داده است تا بتوانند در شرایط اضطراری با فشردن دکمه ای بلافاصله ماموران کنترل امنیتی هتل را آگاه سازند.

برای خلق این ایده، متخصصان و کارشناسان امنیتی این گروه بیش از یکسال تمامی راه حل های ممکن را در بحث با سرپرستان خانه داری مورد آزمایش و بررسی قرار دادند تا بتوانند دستگاهی را طراحی کنند که علاوه بر سرعت، دقت عمل بالایی نیز در اعلام مکان وقوع حادثه داشته باشد. به این معنا که بمحض اعلام خطر یا هشدار، کارکنان بخش امنیتی بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن خود را به محل برسانند و این موضوع قابل ردیابی و کنترل نیز باشد.

مدیرعامل گروه هتل های ماریوت – آرنه سورنسون در این باره می گوید: "هیچ کس نباید از بابت کاری که انجام می دهد ترس و واهمه داشته باشد بویژه در هتل های ماریوت که کارکنان آن نقشی حیاتی در موفقیت این گروه و به طور کلی صنعت هتل دارند. امنیت افراد در هتل های ما در برابر هر نوع آسیب همواره در بالاترین اولویت قرار دارد و من از اینکه این موضوع، هدف مشترک همه دست اندرکاران این صنعت قرار گرفته بسیار خرسندم."

آزمایش این طرح تا به امروز، رضایت بالای کارکنان خانه داری هتل های پایلوت را به همراه داشته است اما نه فقط به دلیل سهولت و دقت این دستگاه بلکه به این خاطر که اکنون می دانند در برابر بروز هرگونه خطر یا تهدیدی محافظت خواهند شد.

در این باره اریکا الکساندر – مدیرکل پیشین ماریوت و مدیر ارشد اقامتی هتل های ماریوت در امریکا می گوید: "من با کارکنان زیادی از بخش خانه داری صحبت کرده ام که همواره از اینکه به تنهایی وارد اتاق مهمانی می شوند بدون آنکه بدانند چه چیزی ممکن است در انتظارشان باشد، واهمه دارند. اما اکنون اینکه مجهز به وسیله ای باشند که در کوتاه ترین زمان ممکن می تواند نیروهای کمکی و امنیتی را خبر دار کند، به آنان یادآوری می کند که دیگر تنها نیستند و این موضوع آرامش و اطمینان بسیاری برایشان به همراه داشته که در چهره و لحن صحبت هایشان بخوبی پیداست. البته این موضوع تنها به احساس بهتر آنان ختم نمی شود بلکه خانواده های آنان نیز حالا اطمینان خاطر بیش تری از محیط کاری آنان دارند و این هدفی است که ما به دنبال آن هستیم."

در تائید صحبت های الکساندر، لطیفا -یکی از کارکنان بخش خانه داری اضافه می کند: "حالا آرامش بزرگی برای تمام اعضای خانواده ام وجود دارد. اول از همه برای خودم که همیشه به عنوان آخرین نفر باید در طبقات حضور داشته باشم و بعد هم برای همسرم و فرزندانم که دیگر خیالشان از بابت محیط کاری ام راحت است."

گروه هتل های ماریوت حالا با استفاده از این وسیله محیط هتل های خود را هم برای مهمانان و هم برای کارکنانش امن تر از پیش ساخته است. این دستگاه هشدار دهنده در حال حاضر در اختیار تمامی کارکنان خانه داری بیش از پنج هزار هتل این گروه در سراسر امریکا و کانادا قرار داده می شود و تا سال 2020 هتل های سایر مناطق دیگر این گروه را هم پوشش خواهد داد.

برداشت و انتشار مطالب تنها با ذکر «سایت بازارهتل» به عنوان منبع مجاز می باشد.

توجه! دیدگاه های ارسالی تنها پس از تایید سایت بازارهتل نمایش داده خواهند شد.
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد