اهمیت استراتژی انتخاب موسیقی برای هتل

18 شهريور 1397 | 00:17 | 0 نظر | 369 بازدید

اینکه موسیقی در هتل ها چگونه می تواند به جلب بیش تر رضایت مهمانان و در نتیجه درآمد بیش تر هتل ها کمک کند، نشان از اهمیت استراتژی انتخاب موسیقی در هتل دارد.

بازار اخبار و تجهیزات هتل: اگر برای نخستین بار وارد لابی هتلی شوید که یک موسیقی گوش نواز خوشامدگوی تان باشد، این موضوع چقدر می تواند در تصویر سازی مثبت شما از هتل نقش داشته باشد؟ اهمیت پاسخ به این پرسش، کارشناسان بازاریابی و مشتری مداری در هتل ها را مجاب می کند تا با رعایت اصول انتخاب موسیقی، بهترین استراتژی را برای هتل خویش برگزینند. اما دلایل اهمیت استراتژی انتخاب موسیقی در هتل چیست؟

بازار اخبار و تجهیزات هتل - موسیقی در هتل

دلایل اهمیت این موضوع را کارشناسان شرکت Rightsify Group LLC اینگونه عنوان کرده اند:

گسترش شهرت برند هتل

به همان اندازه که مبلمان و نورپردازی در هتل اهمیت دارد، موسیقی نیز برای هتل حائز اهمیت است. هر موسیقی و ترانه ای باید نشانگر سلیقه شما باشد. بنابراین هنگامی که موسیقی ای را برای هتل تان انتخاب می کنید، از خود بپرسید که آیا این موسیقی می تواند بخوبی معرف شخصیت و هویت برندتان باشد. به عبارت دیگر آیا شخصیت هتل شما، موسیقی در حال پخش را تائید می کند؟

افزایش رضایت مشتری

مطمئن شوید موسیقی ای که در حال پخش است با محیط هتل تان همخوانی داشته باشد. از یک موسیقی ملایم و آرامش بخش در لابی گرفته تا موسیقی پرانرژی در سالن ورزشی هتل، باید همخوانی لازم وجود داشته باشد. فراموش نکنید که موسیقی همانطور که می تواند افزایش ثبت خاطره خوش در ذهن مهمان را به همراه داشته باشد به همان اندازه هم می تواند تخریبگر این مهم باشد.

افزایش درآمد

یک موسیقی ملایم و گوش نواز در بخش فروش غذا و نوشیدنی هتل تان می تواند به ماندگاری بیش تر مهمان در آن بخش و در نتیجه پرداخت بیش تر از سوی وی منجر شود. درست در نقطه مقابل که انتخاب یک موسیقی تند در همین بخش می تواند ترک زودهنگام مشتری و در نتیجه کاهش درآمد را به همراه داشته باشد.

دقت در انتخاب موسیقی بر اساس بخش های مختلف هتل و کاربردی که هر بخش دارد استراتژی هوشمندانه ای است که هر هتل برای موفقیت در سه گامی که ذکر شد، باید آنرا رعایت کند.

برداشت و انتشار مطالب تنها با ذکر «سایت بازارهتل» به عنوان منبع مجاز می باشد.

توجه! دیدگاه های ارسالی تنها پس از تایید سایت بازارهتل نمایش داده خواهند شد.
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد

تازه ترین اخبار

بیشتر