کمک رسان هوشمند صوتی Alexa در خدمت مهمانان هتل + فیلم

21 تير 1397 | 23:07 | 0 نظر | 401 بازدید

شرکت آمازون در تازه ترین محصول خود کمک رسان هوشمند صوتی را از طریق دستگاه الکسا برای مهمانان هتل ها فراهم کرده است.

بازار اخبار و تجهیزات هتل: شرکت آمازون در همکاری با گروه هتل های ماریوت، در تازه ترین محصول خود با نام الکسا امکان انجام اوامر صوتی مهمانان را در سطح پیشرفته برای استفاده در اتاق هتل ها ارائه نموده است.

با وجود این دستگاه در اتاق هتل ها، مهمانان می توانند درخواست های صوتی برای مواردی همچون روشن یا خاموش کردن چراغ ها، باز و بسته کردن پرده ها، روشن و خاموش کردن و انتخاب کانال تلویزیون و یا موزیک و نیز تنظیم دمای اتاق را با فرمان صوتی انجام دهند.

اما در گامی جلوتر اکنون مهمانان می توانند با بخش کانسرج هتل، خانه داری و یا روم سرویس نیز برای درخواست های خود تنها با ایراد درخواست های خود بصورت شفاهی در ارتباط باشند. از سوی دیگر هتل نیز از طریق این دستگاه قادر است تا اطلاعات مورد نیاز درباره امکانات و تسهیلات خود را در اختیار مهمانان قرار دهد.

شرکت آمازون همچنین این امکان را برای مهمانان هتل ها فراهم ساخته تا از طریق دستگاه الکسا به حساب کاربری آمازون خود برای خرید هم متصل شوند که این اتصال، همزمان با تحویل اتاق و خروج مهمان به صورت خودکار قطع خواهد شد.

این دستگاه از تابستان امسال در برخی برندهای گروه هتل های ماریوت همچون Westin، St Regis، Aloft و نیز Autograph Collection بکار گرفته شده است و شرکت آمازون امیدوار است تا با استقبال بیش تر مهمانان این هتل ها بتواند آنرا در تمامی هتل های ماریوت و سایر برندها گسترش دهد.

آخرین بازخوردهای مهمانان هتل های دارای این دستگاه نشان می دهد که بطور میانگین در هر هزار شب اقامت، مهمانان تقاضای انجام 270 دستور و 700 درخواست اطلاعات را از این دستگاه دارند.

 

برداشت و انتشار مطالب تنها با ذکر «سایت بازارهتل» به عنوان منبع مجاز می باشد.

توجه! دیدگاه های ارسالی تنها پس از تایید سایت بازارهتل نمایش داده خواهند شد.
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد

تازه ترین اخبار

رقبای دیروز، شرکای تجاری امروز

توافق بزرگان هتلداری جهان برای گسترش فروش آنلاین اتاق ها

26 فروردين 1398 | 01:15

نتایج آخرین نظرسنجی سایت بازارهتل نشان داد؛

استقبال مردم از هتل ها در گرو حذف مراکز اقامتی دولتی و غیر مجاز

26 اسفند 1397 | 20:58
بیشتر