نتایج نظرسنجی انجام شده در سایت بازارهتل

مهم ترین عامل تاثیرگذار در ذهن مهمان تازه وارد به هتل کدام است؟

02 ارديبهشت 1397 | 20:26 | 0 نظر | 713 بازدید

نتایج نظرسنجی انجام شده در سایت بازارهتل نشان داد که کدام عامل می تواند در نقش بستن یک تصویر مثبت از هتل در ذهن مهمان تازه وارد بیش ترین اثر را داشته باشد.

بازار اخبار و تجهیزات هتل: نتایج پنجمین نظرسنجی سایت بازار هتل نشان داد که از بین عواملی همچون "ساختمان هتل و ورودی"، "فضای لابی و دکوراسیون"، "پوشش و برخورد کارکنان قسمت پذیرش"، "سهولت عملیات پذیرش و دریافت کلید" و "چیدمان و پاکیزگی اتاق"، در نقش بستن یک تصویر مثبت از هتل در ذهن مهمان تازه وارد، عامل "پوشش و برخورد کارکنان قسمت پذیرش" بیش ترین تاثیر را دارد.

تجهیزات هتل - عامل تاثیرگذار در ذهن مهمان هتل

در این نظر سنجی که در مدت یکسال با مشارکت 1150 رای دهنده به انجام رسید، عامل "پوشش و برخورد کارکنان قسمت پذیرش" با 425 رای معادل 37 درصد آرا به عنوان موثرترین عامل تاثیر گذار در ذهن مهمان تازه وارد شناخته شد و پس از آن عامل "چیدمان و پاکیزگی اتاق" با 264 رای معادل 23 درصد آرا در رتبه بعدی قرار گرفت.

"فضای لابی و دکوراسیون" سومین عامل تاثیرگذار در این نظرسنجی شناخته شد که 18 درصد کل آرا را بدست آورد و بالاتر از عامل "ساختمان هتل و ورودی" قرار گرفت که 15 درصد رای آورد.

در این نظرسنجی اما عامل "سهولت عملیات پذیرش و دریافت کلید" که یکی از عوامل تاثیرگذار در این مورد در دنیای هتلداری مدرن شناخته می شود، با هفت درصد آرا از نظر مخاطبان سایت بازارهتل کمترین تاثیر را نسبت به سایر عوامل یاد شده پیدا کرد.

برداشت و انتشار مطالب تنها با ذکر «سایت بازارهتل» به عنوان منبع مجاز می باشد.

توجه! دیدگاه های ارسالی تنها پس از تایید سایت بازارهتل نمایش داده خواهند شد.
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد