میوه ای که همراه داشتن آن در هتل ها ممنوع است!

27 فروردين 1397 | 12:42 | 0 نظر | 842 بازدید

شاید باورش سخت باشد اما میوه ای در جهان وجود دارد که برخی هتل ها همراه داشتن آن را برای مسافران خود اکیدا ممنوع اعلام کرده اند!

بازار اخبار و تجهیزات هتل: هر چند در ظاهر عجیب بنظر میرسد که در هتل ها محدودیتی برای مهمانان برای همراه داشتن میوه وجود داشته باشد اما میوه ای متعلق به شرق آسیا وجود دارد که به دلیل بوی بسیار بد، همراه داشتن آن نه تنها در هتل ها بلکه در بیش تر اماکن عمومی منطقه نیز ممنوع می باشد.

تجهیزات هتل - میوه ممنوعه در هتل ها

این میوه با نام Durian – دوریان – اگرچه "پادشاه میوه ها" لقب دارد اما آنچنان بوی زننده ای دارد که در برخی کشورهای خاستگاه از جمله سنگاپور، هند، مالزی، اندونزی، برونئی و غیره کسی حق مصرف آن در اماکن عمومی از جمله هتل ها را ندارد بطوریکه در بسیاری از هتل ها بوضوح علامتی دال بر این ممنوعیت در معرض دید مهمانان قرار داده شده است.

اما نکته جالب در مورد این میوه گرمسیری آن است که به رغم بوی بد و ممنوعیتی که گفته شده، در هتل ها و رستوران ها از آن علاوه بر یک طعم دهنده در غذاهای محلی، در انواع بستنی، دسر و شیرینی هم استفاده می شود. حتی هسته این میوه بدظاهر هم بصورت آب پز یا سرخ شده مصرف می شود.

تجهیزات هتل - میوه ممنوعه در هتل ها 1

در مورد این میوه گفته می شود که واکنش افراد به طعم آن از دو حالت خارج نیست؛ یا عاشق آن می شوند و یا متنفر از آن! اما بطور کلی به دلیل خواص بسیاری که دارد آنرا یکی از مغذی ترین میوه های جهان و ضد سرطان، بیماری های قلبی و البته کاهش دهنده قند خون می دانند.

برداشت و انتشار مطالب تنها با ذکر «سایت بازارهتل» به عنوان منبع مجاز می باشد.

توجه! دیدگاه های ارسالی تنها پس از تایید سایت بازارهتل نمایش داده خواهند شد.
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد