معرفی یک خدمت جالب در عرصه رزرواسیون هتل؛

آگاهی از کاهش قیمت اتاق رزرو شده برای رزرو دوباره آن با قیمت کمتر

22 فروردين 1397 | 21:18 | 0 نظر | 634 بازدید

یکی از سایت های ارائه دهنده خدمات رزرواسیون به کاربران این امکان را می دهد تا در صورت کاهش قیمت اتاقی که قبلا رزرو شده، بتوانند همان اتاق را مجددا اما با قیمت کمتر رزرو کنند.

بازار اخبار و تجهیزات هتل: تغییرات تقاضا در بازار و فصول سفر همواره نوسانات نرخ اتاق هتل ها را به همراه دارد بطوریکه می توان یک اتاق مشخص را در برخی زمان ها با قیمت های متفاوت از یکدیگر دید. بنابراین ممکن است کسی که قبلا اتاقی را رزرو کرده بعد از مدتی همان اتاق را با قیمتی کمتر پیدا کند و بخواهد تا با کنسل کردن رزرو گران تر، رزرو ارزان تر را انجام دهد. این امکان آگاه شدن از کاهش قیمت اتاقی که قبلا رزرو شده و انجام رزرو دوباره آن با قیمت کمتر، خدمت جالبی است که سایت pruvo آنرا بصورت رایگان ارائه می دهد.

تجهیزات هتل - رزرو دوباره اتاق با قیمت کمتر

ایده طرح چگونه شکل گرفت؟

این وب سایت که این خدمت را از سال 2016 از طریق اپلیکیشن و افزونه های مرورگر کروم هم ارائه می دهد، پیدایش ایده کار خود را اینچنین شرح می دهد: "ما یک اتاق هتل را رزرو کردیم و جند روز بعد وقتی میخواستیم تغییراتی در رزرو خود انجام دهیم، متوجه شدیم که دقیقا همان اتاق با 35 درصد قیمت کمتر در حال فروش است، بنابراین از آنجا که امکان کنسلی رایگان اتاق را داشتیم، آنرا کنسل کرده و مجددا همان اتاق را با قیمت کمتر رزرو کردیم."

روند کار چگونه است؟

اگر اتاقی که قبلا رزرو شده کاهش قیمت پیدا کند، سایت مذکور این موضوع را همراه با لینک رزرو برای کاربر ارسال می کند تا بتواند رزرو مجددی برای همان اتاق با قیمت کمتر انجام دهد و رزرو قبلی و گران تر خود را کنسل کند.

چگونه می توان از آن استفاده کرد؟

برای استفاده از این سرویس علاوه بر اپلیکیشن یا نصب افزونه مربوطه در مرورگر کروم، کاربر می تواند لینک رزرو خود را به ایمیل اعلام شده در سایت www.pruvo.net ارسال کند تا در صورت کاهش قیمت احتمالی، لینک رزرو مجدد با قیمت کمتر را از همان طریق ایمیل دریافت کند.

نکته ای که نباید فراموش کرد!

اگر چه این خدمت از آن جهت که نمی توان همواره و همه سایت های رزرواسیون را برای کاهش قیمت احتمالی برای اتاق مورد نظر کنترل کرد، بسیار مفید است اما باید در نظر داشت که کنسل کردن اتاق رزرو شده بستگی به شرایط و سیاست های هر هتل دارد یعنی حتی با آگاهی از قیمت کمتر احتمالی، باید شرایط کنسل کردن اتاق قبلی را جهت جلوگیری از جریمه های تعیین شده مدنظر داشت. به عبارت ساده، این خدمت بیش تر برای رزروهایی که امکان کنسلی رایگان دارند، مفید است.

برداشت و انتشار مطالب تنها با ذکر «سایت بازارهتل» به عنوان منبع مجاز می باشد.

توجه! دیدگاه های ارسالی تنها پس از تایید سایت بازارهتل نمایش داده خواهند شد.
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد