به مناسبت روز جهانی زن؛

برنامه حمایتی بزرگ ترین زنجیره هتلی هند برای زنان شاغل در صنعت هتل

20 اسفند 1396 | 17:43 | 0 نظر | 695 بازدید

زنجیره هتل های "تاج" به عنوان بزرگ ترین زنجیره هتلی هندوستان از طرح حمایتی خود برای زنان شاغل در هتل های خود خبر داد.

بازار اخبار و تجهیزات هتل: در شرایطی که دفاع از حقوق و توجه بیش تر به زنان شاغل در صنایع گوناگون به مناسبت هشتم مارس و روز جهانی زن معمولا به اجرای برنامه های محدود خلاصه می شود، در صنعت مهمان نوازی، بزرگ ترین زنجیره هتل های هندوستان یعنی Taj Hotels از اجرای یک برنامه سلامتی و رجوع به کارکنان - Employee Referral - برای زنان شاغل در زنجیره خود خبر داد.

تجهیزات هتل - حمایت از زنان شاغل در هتلداری

در همین رابطه شرکت هتل های هند با نام اختصاری IHCL که در واقع صاحب هتل های زنجیره های تاج به حساب می آید از اتخاذ تصمیمی خبر داد که به موجب آن زنان شاغل در زنجیره، مشمول برنامه ای تحت عنوان "هزینه های گسترش خانواده" با هدف حفظ و ارتقای شغلی خواهند شد.

در این برنامه، زنان شاغل بابت هزینه های گسترش خانواده شامل درمان های ناباروی، لقاح مصنوعی، انجماد تخمک، نگهداری اسپرم و غیره که عموما شامل بیمه های درمانی نمی شوند، از کمک هزینه های زنجیره هتلی خود بهره مند می شوند. علاوه بر این، یک برنامه تشویقی داخلی هم پیش بینی شده است. بدین ترتیب که اگر در روند درمان های ناباروی، مشکل از سوی زن شاغل تشخیص داده شود، زنجیره بالاترین پاداش را برای معرفی فرد واجد شرایط برای جایگزینی تا زمان بازگشت به وی پرداخت خواهد کرد.

دکتر مورثی، مدیر منابع انسانی زنجیره هتل های تاج درباره این طرح می گوید: "گسترش مزایای درمانی و برنامه معرفی جایگزین در راستای تعهد ما به تشویق زنان برای بر عهده گرفتن نقش های مختلف در زنجیره است."

هدف این برنامه تشویق زنان برای یافتن و نگهداشتن شغل در برابر فشار خانواده ها مبنی بر ترک کار برای بچه و خانه داری تعریف شده است که یکی از برنامه های چالش برانگیز هندوستان برای کمک به زنان برای حفظ شغل در بلند مدت در عین تشکیل خانواده محسوب می شود.

برداشت و انتشار مطالب تنها با ذکر «سایت بازارهتل» به عنوان منبع مجاز می باشد.

توجه! دیدگاه های ارسالی تنها پس از تایید سایت بازارهتل نمایش داده خواهند شد.
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد