نخستین هتل جهان با جنگل بارانی در دوبی ساخته می شود + گالری تصاویر

15 بهمن 1396 | 01:51 | 0 نظر | 942 بازدید

یک شرکت معماری در دوبی در حال ساخت نخستین هتل جهان با جنگل بارانی و ساحل ساختگی و استخری با کف شیشه ای بر روی خیابان های دوبی است.

تجهیزات هتل - نخستین هتل جهان با جنگل بارانی در دوبی 7

بازار اخبار و تجهیزات هتل: گروه معماری شرکت کانادایی ZAS در دوبی در حال ساخت هتلی فوق لوکس شهری است که علاوه بر امکانات مدرن خود بعنوان نخستین هتل جهان دارای یک ساحل و جنگل بارانی مصنوعی است، ضمن آنکه در طبقه بیست و پنجم آن استخری با کف شیشه ای قرار دارد که از درون آن می توان تردد خودروها در خیابان را دید.

تجهیزات هتل - نخستین هتل جهان با جنگل بارانی در دوبی 1

این هتل با نام The Rosemont که از برند Curio Collection متعلق به گروه هتل های هیلتون است یکی از پیشرفته ترین و مدرن ترین پروژه های ساخت هتل در سال 2018 به شمار می آید که در تلاش است تا طراحی مدرن، تکنولوژی دیجبتالی و طبیعت را به بهترین نحو ممکن با هم پیوند دهد.

تجهیزات هتل - نخستین هتل جهان با جنگل بارانی در دوبی 4

هتل پنج ستاره The Rosemont در مساحتی بالغ بر 185 هزار مترمربع در شیخ زاید و منطقه الطنیه شامل دو برج 53 طبقه است که یکی از آن ها به عنوان Hotel Tower یا برج هتل دارای پنج طبقه اسپا و باقی فضاهای غذاخوری، استراحتگاه VIP و مرکز تجاری سالن های همایش و سینما می باشد و دیگری با نام Serviced Apartment Tower دارای 280 سوئیت لوکس، تسهیلات و امکانات سرگرمی و بازار خرید می باشد.

تجهیزات هتل - نخستین هتل جهان با جنگل بارانی در دوبی 9

اما ویژگی منحصربفرد این هتل که تابحال در هیچ هتل دیگری دیده نشده، برخورداری از یک جنگل مصنوعی بارانی در فضایی نزدیک به هفت هزار متر مربع است که در آن می توان آبشار و چشمه های متعدد دید و البته آب و هوای بارانی را تجربه کرد.

تجهیزات هتل - نخستین هتل جهان با جنگل بارانی در دوبی 2

تجهیزات هتل - نخستین هتل جهان با جنگل بارانی در دوبی 5

خوش آمدگویی به مهمانان هتل نیز به شکلی خاص و خاطره انگیز صورت می گیرد. وقتی مهمانان با خودروهایشان به منطقه ورودی هتل وارد می شوند خود را در زیر سقفی خواهند یافت که با ویدئوپروژکتورهای سه بعدی یا یک فضای جنگلی و یا یک آکواریوم کوسه را به نمایش می گذارد طوری که انگار حقیقتا در زیر یک آکواریوم توقف کرده اند. کلیه امور جابجایی چمدان ها و حمل و نقل آنان نیز به صورت کاملا ماشینی و خودکار صورت می گیرد.

تجهیزات هتل - نخستین هتل جهان با جنگل بارانی در دوبی 3

تجهیزات هتل - نخستین هتل جهان با جنگل بارانی در دوبی 6

تجهیزات هتل - نخستین هتل جهان با جنگل بارانی در دوبی 8

ساختار طراحی این هتل مدرن شبیه به مروارید و پوسته آن است که بوسیله مدارهایی از نور احاطه شده اند و به گفته مسوولان پروژه هزینه ساخت آن 500 میلیون دلار برآورد شده است.

برداشت و انتشار مطالب تنها با ذکر «سایت بازارهتل» به عنوان منبع مجاز می باشد.

توجه! دیدگاه های ارسالی تنها پس از تایید سایت بازارهتل نمایش داده خواهند شد.
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد