عجیب ترین اموال بجا مانده از مهمانان در هتل ها

02 مهر 1396 | 00:01 | 0 نظر | 696 بازدید

اگرچه بیش تر اموال جامانده از مهمانان در هتل ها به لوازم شخصی آنان برمی گردد اما در این بین موارد بسیار عجیب و دور از ذهنی هم وجود دارد.

بازار اخبار و تجهیزات هتل: در ظاهر ممکن است دایره اشیا بجامانده از مهمانان در هتل ها به لوازم شخصی همچون شارژ موبایل، مسواک و یا چتر و غیره محدود شود اما انتشار گزارش یکی از زنجیره های هتلی  موارد بسیاری جالب و بعضا عجیبی از اموال بجامانده از مهمانان در هتل ها را نشان داد.

تجهیزات هتل - هتل Travelodge لندن

نمای یکی از اتاق های هتل Travelodge لندن

مجله فوکوس چاپ ایتالیا در شماره ماه آگوست امسال خود با اشاره به این موضوع  نوشت: گروه هتل های Travelodge انگلستان پس از جمع آوری اطلاعات اشیا فراموش شده در اتاق ها از طریق نظرخواهی از مهمانان هتل های خود در گوشه و کنار جهان ، فهرستی از عجیب ترین این اموال را منتشر کرده که در آن مواردی بسیار دور از ذهنی از جمله حیوانات زنده نیز دیده می شود. از جمله یک بچه کوسه زنده پیدا شده در وان یکی از اتاق های هتل شهر آلگراوه در پرتغال!

در یکی از اتاق های هتلی در شهر برگامو هم یک پاکت پول به ارزش 20 هزار یورو پیدا شد که بعدا به صاحبش برگردانده شد. اما این تنها مورد عجیب این فهرست از پول های بجامانده در هتل های گروه نبود چراکه در پارکینگ هتلی در بارسلونا هم پیدا شدن چمدانی گزارش شد که در آن 200 هزار یورو اسکناس 500 یورویی وجود داشت که البته بعد مشخص شد که همگی آنان تقلبی بودند.

مورد جالب دیگر به یک لباس عروس نو جامانده در هتلی در لندن برمی گردد که ارزش آن نزدیک به 5800 یورو برآورده شد.

اما شاید عنوان عجیب ترین مورد این فهرست متعلق به هتلی در دوریتویچ انگلستان باشد؛ جایی که در یکی از اتاق های آن یک اسب مسابقه ای یافت شد که هنوز هم مشخص نشده چطور توانسته به اتاق راه یابد!

برداشت و انتشار مطالب تنها با ذکر «سایت بازارهتل» به عنوان منبع مجاز می باشد.

توجه! دیدگاه های ارسالی تنها پس از تایید سایت بازارهتل نمایش داده خواهند شد.
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد