تغییر یکی از سیاست های رزرواسیون گروه هتل های اینترکنتینانتال

02 شهريور 1396 | 01:11 | 0 نظر | 696 بازدید

گروه هتل های اینترکنتینانتال، مدت زمان مجاز برای کنسل کردن رزرواسیون هتل های خود را به 24 ساعت تا پیش از تاریخ ورود تقلیل داد.

بازار اخبار و تجهیزات هتل: گروه هتل های اینترکنتینانتال بمنظور اعمال سیاست های یکسان برای رزرواسیون هتل های خود، مدت زمان مجاز برای کنسل کردن رزرواسیون رایگان هتل های خود را به 24 ساعت پیش از تاریخ ورود تقلیل داد.

تجهیزات هتل - هتل kimpton monaco واشنگتن از زیرمجموعه های گروه اینترکنتینانتال

هتل kimpton monaco واشنگتن از زیرمجموعه های گروه اینترکنتینانتال

عکس های بیش تر از این هتل را می توانید در اینستاگرام یا فیس بوک بازار هتل تماشا کنید

این کاهش زمان در حالی صورت گرفت که تا پیش از این، امکان کنسل کردن رایگان رزرو در هتل های این گروه 48 ساعت پیش از تاریخ ورود و همچنین برای برخی مناطق و برندها متفاوت از یکدیگر بود.

اگرچه به گفته سخنگوی گروه با این تغییر سیاست علاوه بر افزایش رضایت مندی مشتریان، یکپارچگی بیش تری در قوانین هتل های گروه بوجود خواهد آمد اما همچنان هتل های برند Kimpton و هتل های چین از این قاعده مستثنی می باشند. به طوریکه درباره برند هتل و رستوران های Kimpton سیاست کنسل کردن رایگان همان 48 ساعت پیش از تاریخ ورود خواهد بود و در هتل های منطقه چین در حالی که 85 درصد هتل های گروه این امتیاز را حتی تا روز ورود مسافر هم قاثل می شوند، 15 درصد باقی از یک تا 9 روز برای این موضوع زمان تعیین می کنند.

گفتنی است این سیاست هم اکنون در هتل های زیرمجموعه اینترکنتینانتال در آمریکا و اروپا اجرا شده و قرار است از اواخر سپتامبر سال جاری میلادی در هتل های منطقه آسیا، افریقا و خاورمیانه هم اعمال گردد.

برداشت و انتشار مطالب تنها با ذکر «سایت بازارهتل» به عنوان منبع مجاز می باشد.

توجه! دیدگاه های ارسالی تنها پس از تایید سایت بازارهتل نمایش داده خواهند شد.
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد