الگوبرداری رستوران هتل از منوی غذایی یک زندان معروف!

12 مرداد 1392 | 22:54 | 0 نظر | 668 بازدید

در وهله نخست باورش کمی سخت به نظر می رسد اما واقعیت این است که رستوران هتلی در امریکا قصد دارد منوی یک زندان معروف زا به عنوان یکی از منوهای انتخابی خود برگزیند.

بازار اخبار و تجهیزات هتل: رستوران Eclipse هتل Hyatt Regency شهر سان فرانسیسکو امریکا به تازگی اعلام کرده است که قصد دارد از هفته آینده یک منوی ویژه برگرفته از منوی زندان معروف الکاتراز را در برنامه غذایی خود بگنجاند و باور دارد که علاقه مندان بسیاری را جذب خود خواهد کرد.

اما این منوی غذایی دارای چه مشخصاتی است که توانسته در منوی رستوران هتلی همچون Hyatt Regency جای گیرد و اینکه آیا مشتریان تنها برای شهرت و آوازه زندان الکاتراز حاضر به پرداخت مبلغ 28 دلاری منو هستند و یا لذت غذایی آن؟

تجهیزات هتل - هتل Hyatt Regency شهر سان فرانسیسکو

هتل Hyatt Regency شهر سان فرانسیسکو

ABC News در این باره می نویسد: نکته نخست آن است که زندان الکاتراز اگرچه به عنوان زندانی مخوف شناخته می شد اما به لحاظ غذایی دارای بهترین منو در بین تمام زندان های امریکا تا پیش از بسته شدن آن در سال 1963 بود. به طوری که یکی از زندانیان سابق آن ادعا می کند که غذای این زندان به خوبی غذای برخی رستوران ها و حتی غذاهای خانگی بود.

اما منوی الگوبرداری شده شامل سوپ صدف،خوراک دنده با سس سبزیجات به عنوان پیش غذا، گوشت پخته شده با سس مخصوص، اسپاگتی ایتالیایی و یا خوارک ماهی با سس اسپانیایی برای غذای اصلی به همراه سالاد کاهو، نخود فرنگی و پوره سیب زمینی می باشد که برای دسر آن هم پودینگ موز در نظر گرفته شده است.

قرار است این منو از هشتم آگوست تا دوم سپتامبر از ساعت 5 تا 10 شب با قیمت 28 دلار برای مشتریان ارائه گردد. این منو بخشی از برنامه نمایشگاهی برای زندان الکاتراز است که بیست و پنجم اکتبر سال جاری در این هتل برگزار خواهد شد

برداشت و انتشار مطالب تنها با ذکر «سایت بازارهتل» به عنوان منبع مجاز می باشد.

توجه! دیدگاه های ارسالی تنها پس از تایید سایت بازارهتل نمایش داده خواهند شد.
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد