ساخت عمیق ترین استخر سرپوشیده جهان در هتل میله پینی ایتالیا

14 مهر 1393 | 00:39 | 0 نظر | 1255 بازدید

ساخت استخری به عمق 40 متر، لقب دارنده عمیق ترین استخر سرپوشیده جهان را به هتل  Terme Millepiniایتالیا داد.

بازار اخبار و تجهیزات هتل: ساخت استخر سرپوشیده ای که عمق آن چیزی معادل ارتفاع ساختمان 14 طبقه است، هتلی چهار ستاره در شهر کوچک مونتگروتو ترمه در نزدیکی پادوای ایتالیا را به شهرت جهانی رساند و نامش به عنوان دارنده این استخر در کتاب رکوردهای گینس به ثبت رساند.

تجهیزات هتل-عمیق ترین استخر جهان 1

این استخر که Y-40 نام دارد، دارای ابعاد 21 در 18 متر است که عمق آن در بالاترین حد به 40 متر می رسد. این استخر با 4300 متر مکعب آب معدنی پر شده که با دمایی در حدود 32 تا 34 درجه سانتیگراد این اجازه را به علاقه مندان خود می دهد تا برخلاف عمقی اینچنینی در دریا و یا اقیانوس بتوانند بی نیاز به تجهیزات خاص در آن شنا کنند. در اعماق این استخر نیز سکو های مختلفی از عمق ۱.۳ تا ۱۸ متری پیش بینی شده تا شناگران بتوانند در این مکان ها برای هماهنگی بدنشان با فشار آب توقف داشته باشند.

تجهیزات هتل-عمیق ترین استخر جهان 2

استخر هتل چهار ستاره ترمه میله پینی علاوه بر جذب عاشقان شیرجه، مکانی مناسب برای آموزش های غواصی و عکاسی زیر آب است که در کنار آن، آب درمانی های خاص هم برای آن تعریف شده از جمله برای کمک به زنان باردار. همچنین کسانی که نمی خواهند بدون تن به آب زدن از زیبایی های این استخر لذت ببرند، می توانند از غارها و اتاقک های شیشه ای آن استفاده کنند.

تجهیزات هتل-عمیق ترین استخر جهان 3

گفتنی است این استخر زیبا توسط معمار معروف ایتالیاییEmanuele Boaretto  طراحی شده است.

برداشت و انتشار مطالب تنها با ذکر «سایت بازارهتل» به عنوان منبع مجاز می باشد.

توجه! دیدگاه های ارسالی تنها پس از تایید سایت بازارهتل نمایش داده خواهند شد.
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد