بهترین هتل های دنیا برای گذراندن ماه عسل

راشل سیمونیان

06 دي 1391 | 14:36 | 0 نظر | 1165 بازدید

مسلما برای هر زوجی، تعطیلات ماه عسل یکی از خاطره انگیزترین روزهای آنان خواهد بود از این رو همواره سعی می شود تا بهترین انتخاب ها برای آن انجام گیرد از جمله هتلی که می تواند به تنهایی یک جاذبه باشد.

بازار اخبار و تجهیزات هتل: برای انتخاب هرچه بهتر هتل هایی که می توانند پذیرای عروس و دامادها باشند، سایت های مختلف هر از گاهی منتخبی از این هتل ها را بر اساس رای مهمانان آنان معرفی می کنند. آنچه در ادامه می آید آخرین انتخاب ها در این باره می باشد:

1. هتل Ponta dos Ganchos

 یکی از زیباترین این هتل ها، هتل Ponta dos Ganchos است که در نزدیکی پایتخت آرژانتین قرار دارد و اقامت در آن، تجربه خاصی برای زوج ها ایجاد می کند. ساحل اختصاصی، آب های گرم فیروزه ای رنگ، مناظر زیبا و... همه و همه برای زوج جدید، رویایی برای آینده ای بهتر است. هر یک از کلبه ها چشم انداز خاص خود را دارد. حتی امکان اجاره یک جزیره شخصی با آرایشی از شمع های زیبا و بهترین خدمات برای مبهوت کردن زوجتان وجود دارد.

تجهیزات هتل - بهترین هتل های دنیا برای ماه عسل 1

تجهیزات هتل - بهترین هتل های دنیا برای ماه عسل 2

2. هتل Nihiwatu

هتل Nihiwatu در جزیره Sumba اندونزی، انتخابی در قلب طبیعت و در دنیای جدیدی از بامبو و آب های نیلگون است. کلبه ها به شکل S با طراحی مدرن و ساختار بیرونی که مثل سقف های کاهگلی است، طراحی شده اند.

تجهیزات هتل - بهترین هتل های دنیا برای ماه عسل 3

تجهیزات هتل - بهترین هتل های دنیا برای ماه عسل 4

3.هتل Molori Safari Lodge

در آنسوی دنیا، افریقای جنوبی، مقصدی شگفت انگیز برای گذراندن ماه عسل است. در Madikwe Game Reserve در شمال غربی افریقای جنوبی، Molori Safari Lodge تنها با پنج سوئیت لوکس مکانی است که شما را از دنیای خارج جدا می کند و همان جایی است که زوج ها به دنبال آن هستند. دکوراسیون داخلی با چوب و رنگ های گرم قهوه ای از فرهنگ و سنت آفریقایی الهام گرفته است. در این مکان در حالی که در استخر شخصی خود شنا می کنید می توانید از نزدیک نظاره گر فیل ها باشید.

تجهیزات هتل - بهترین هتل های دنیا برای ماه عسل 5

تجهیزات هتل - بهترین هتل های دنیا برای ماه عسل 6

 4.هتل hateau de la Chevre d'Or

دهکده کوچک Ele در جنوب شرقی فرانسـه هم یک منطقه رویـایی بـرای گذراندن نخستین تعطیلات زندگی مشترک است. هتل 5 ستاره hateau de la Chevre d'Or  چشم اندازی زیبا به دریای مدیترانه و رشته کوه های مشرف به دهکده دارد. اتاق ها، هم منظره دریا و هم باغ را دارند و این درست شبیه قصری است که زوج ها، پادشاه و ملکه آنند.

تجهیزات هتل - بهترین هتل های دنیا برای ماه عسل 7

تجهیزات هتل - بهترین هتل های دنیا برای ماه عسل 8

5. هتل  Kruisheren

در ماستریخت هلند، هتل Kruisheren، می تواند خدمات لوکسی را به زوج ها ارائه دهد. در واقع این هتل در یک کلیسای قرن پانزدهم بنا شده است و این یعنی لذت بردن از معماری قدیمی و طراحی مدرن و ماهرانه این هتل. سنگ ها و شیشه کاری منقوش این هتل مهمانان را محو خود می کند.

تجهیزات هتل - بهترین هتل های دنیا برای ماه عسل 9

تجهیزات هتل - بهترین هتل های دنیا برای ماه عسل 10

برداشت و انتشار مطالب تنها با ذکر «سایت بازارهتل» به عنوان منبع مجاز می باشد.

توجه! دیدگاه های ارسالی تنها پس از تایید سایت بازارهتل نمایش داده خواهند شد.
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد