برداشتن محصولات بهداشتی هتل ها توسط مسافران قانونی شد

26 آبان 1393 | 13:23 | 0 نظر | 612 بازدید

اگر تا دیروز برداشتن محصولات بهداشتی هتل ها امری نکوهیده و دور از ادب به شمار می رفت، امروز مسافران هتل های هیلتون دیگر احساس گناهی از بابت این کار نخواهند داشت.

بازار اخبار و تجهیزات هتلپس از آنکه چندی پیش خبری منتشر شد مبنی بر اینکه برخی برندهای هتل از مسافرانشان خواسته اند تا به انتخاب خود برخی محصولات بهداشتی هتل ها را با خود ببرند تا به این ترتیب هتل ها و شرکت های تامین کننده محصولات آن ها بتوانند میزان کیفیت محصولات و سلیقه مسافران را بهتر و ملموس تر بدانند، حالا هتل های هیلتون به این کار رسمیت تازه ای بخشیده است.

تجهیزات هتل - محصولات بهداشتی در هتل ها

آخرین مطالعاتی که توسط گروه هتل های هیلتون انجام شده است، نشان می دهد که 73 درصد مسافران امریکایی معترف به برداشتن محصولات بهداشتی اتاق های هتل ها هستند که البته برای خود دلایل جالبی هم دارند. همچنین 52 درصد از ایشان هم از علاقه خاص خود تنها به محصولات بهداشتی حمام گفته اند. با وجود این نتایج، برخی از برندهای این گروه همچون Conrad، DoubleTree، Embassy Suites، Hilton Garden Inn، Hampton، Homewood Suites و Hilton and Home2 Suites به تازگی تمامی محصولات بهداشتی اتاق های خود را عوض کرده اند.

در این باره، کریس نایلور - معاون عملیاتی برند هتل های هیلتون - می گوید: ما اهمیت کیفیت محصولات بهداشتی مورد استفاده در اتاق های خود را به خوبی می دانیم و این که چه نقشی در طراوت بخشیدن به مسافرانمان در طول اقامتشان و پس از آن دارند. بنابراین نوسازی دوباره این محصولات، بخشی از تعهد ما به مهمانمان برای شادابی آن ها می باشد.

اما دلایلی که مسافران امریکایی گروه هتل های هیلتون برای توجیه برداشتن این وسایل کرده اند، در نوع خود جالب است. به طوری که 54 درصد از مسافران تجاری آن ها اعتراف کرده اند که بیش از همه، واکس های کفش اتاق ها به کار آنان می آید چراکه می توانند پیش از شروع جلسات از آن ها استفاده کنند. همچنین 39 درصد از ایشان هم می گویند که برخی محصولات بهداشتی را تنها برای از بین بردن لکه های احتمالی بر روی لباس و یا وسایل خود می برند. از سوی دیگر 10 درصد گفته اند که هدف از برداشتن این وسایل، هدیه دادن آن ها به دیگران است و از 5 مسافر، یک نفر گفته است که از این وسایل زمانی که مهمان در خانه خود داشته باشند، استفاده می کنند.

با این حال دلایل دیگری هم بیان شده است. از جمله آنکه 67 درصد مسافران اعتقاد دارند این وسایل بهداشتی با توجه به نوع بسته بندی و حجم کم خود به آنان کمک می کند تا راحتر و سبک تر مسافرت های هوایی را انجام دهند و در این بین 55 درصد از مردان هم از علاقه خود به لوسیون های بدن گفته اند، حال آنکه از هر 5 مسافر تنها یک نفر مایل به برداشتن کلاه حمام است.

باید دید رسمیت بخشیدن به این عمل مهمانان به عنوان یک تعهد از سوی هتل ها از یک سو و افزایش هزینه های جاری تا چه میزان بر قیمت های هتل در سال اتی میلادی و نیز بازار سایر هتل های مستقل اثرگذار خواهد بود.
برداشت و انتشار مطالب تنها با ذکر «سایت بازارهتل» به عنوان منبع مجاز می باشد.

توجه! دیدگاه های ارسالی تنها پس از تایید سایت بازارهتل نمایش داده خواهند شد.
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد

تازه ترین اخبار

بیشتر