تبلیغات

چقدر هتل ها و اماکن اقامتی می توانند مشتری محصول یا خدمات شما باشند؟ این بازار چند درصد فروش شما را تشکیل می دهد؟
 اگر تاکنون آن ها مشتری شما نبوده اند و یا سهم کمی از فروش شما را تشکیل داده اند، حضور در بازار هتل با بیش از یک هزار عضو در شبکه اجتماعی و صدها نفر در خبرنامه ایمیلی می تواند پیشنهاد مفیدی باشد. چرا که:
در جستجوی یک محصول خاص از تجهیزات هتل و فروشندگان آن، راهی سریع تر از اینترنت و جستجو در آن و کلید واژه ای بهتر از "تجهیزات هتل" به نیازهای یک هتل نزدیک تر نیست. پس اگر با این کلید واژه در صفحه نخست جتسجو از سوی یک خریدار قرار بگیرید، بیش تر از هر زمان دیگر به وی نزدیک تر شده اید و این مهم ترین خدمتی است که بازارهتل به شما ارائه می کند.
به علاوه شما این امکان را خواهید داشت تا بر اساس بودجه و زمانبندی برنامه تبلیغاتی، جایگاه خود را در سایت مدیریت کنید. ضمن آنکه در بخش های جانبی سایت هم حضور مستمر داشته باشید.
اما چگونه می توان در سایت تبلیغ کرد:
برای معرفی محصول یا خدمت خود چندین انتخاب پیش روی شما قرار دارد.
۱.    تبلیغات بنری که بر اساس بودجه شما، جانمایی آن در سایت تعریف می شود.
۲.    تبلیغات مشروح که در آن شرحی از محصول به همراه عکس های آن با عنوان مرتبط و مشخصات تماس در سایت قرار می گیرد.
۳.    تبلغات تیزری که در آن می توان معرفی محصول یا خدمت مورد نظر را با فیلمی کوتاه نمایش داد.
۴.    تبلیغات خبرنامه ای که در آن بنر تبلیغاتی محصول در متن خبرنامه های ارسالی سایت قرار گرفته و برای اعضا ارسال می گردد.
برای اطلاع از پیشنهادهای ویژه ما می توانید اگهی نامه سایت را مطالعه فرمائید.

توجه: آگهی نامه سایت تنها برای اعضا قابل مشاهده است، لطفا در صورتی که مایل به مشاهده آن می باشید در سایت ثبت نام کرده و با نام کاربری خود مجدد به این صفحه مراجعه کنید.

 

تبلیغات در بازار هتل آرینا