صفحه اصلی  |   درباره ما  |   تجهیزات هتل  |   خبرنامه  |   تبلیغات  |   اطلاعات هتل های ایران  |   بانک اطلاعات  |   تماس با ما
 
 
» اخبار هتل های جهان
پیشتازی امریکایی ها در میزبانی از پروژه های ساخت هتل در جهان 95/10/13
کد خبر 894
ارسال به دوستان
Send

آخرین آمار پروژه های ساخت و ساز هتل در جهان، از پیشتازی شهرهای آمریکایی در میزبانی از بیش ترین پروژه های هتل خبر می دهد.

بازار اخبار و تجهیزات هتل: بر اساس آمار منتشر شده از سوی Lodging Econometrics (LE) که به وضعیت ساخت و سازهای هتل در جهان پرداخته است، شهر نیویورک با میزبانی از 190 پروژه با 31,194 اتاق همچنان برترین شهر جهان از این حیث شناخته می شود و با به بهره برداری رسیدن برخی پروژه ها در شهرهای آسیایی که پیشتر در صدر این فهرست بودند حالا شهرهای امریکایی در رتبه های نخست دیده می شوند.

تجهیزات هتل - هتل اینترکنتینانتال نیویورک

بازسازی هتل اینترکنتینانتال نیویورک

در این گزارش، شهر هوستون در حالی در رتبه دوم دیده می شود که پیش تر پایتخت کره جنوبی در این رتبه قرار داشت. بنابرآمار منتشر شده، هوستون با 169 پروژه و 19,885 اتاق بالاتر از سئول با 159 هتل و 31,233 اتاق قرار دارد.

 در رده چهارم اما دالاس با 131 پروژه که 15,819 اتاق را دربر می گیرد، ایستاده است و پس از آن نشویل (مرکز ایالت تنسی) با 123 هتل و 15,743 اتاق در مکان پنجم دیده می شود تا در میان پنج شهر ابتدایی این فهرست تنها سئول نماینده آسیا باشد حال آنکه پیش تر چهار شهر از این تعداد، آسیایی بودند.

در رتبه ششم این رده بندی جاکارتا - پایتخت اندونزی - ایستاده است که 108 پروژه هتل و 20,885 اتاق هتل را در دست ساخت دارد و پس از آن دوبی با 108 هتل و 33,053 اتاق و شانگهای با 109 هتل و 20,885 اتاق در رتبه های بعدی قرار دارند.

لازم به ذکر است که این رتبه بندی به معنای کاهش ساخت وسازهای هتل در شهرهایی که پیش تر در صدر بودند، نیست و با توجه به اینکه تعدادی از این پروژه ها به بهره برداری رسیده اند، گزارش فوق تنها بر اساس تعداد پروژه های در حال ساخت تنظیم شده است.

جهانی بیاندیشیم، حرفه ای عمل کنیم
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "بازار هتل" مجاز است.

نظرسنجی
کدام مشوق بیش ترین تاثیر را در جذب سرمایه گذاران ساخت و ساز هتل دارد؟
 
 
 
 
 
 
 
© کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت بازار هتل آرینا می باشد. RSS