صفحه اصلی  |   درباره ما  |   تجهیزات هتل  |   خبرنامه  |   تبلیغات  |   اطلاعات هتل های ایران  |   بانک اطلاعات  |   تماس با ما
 
 
» اخبار هتل های جهان
ظرفیت اقامتی دوبی به یکصد هزار اتاق رسید 95/09/01
کد خبر 883
ارسال به دوستان
Send

با بهره برداری از هتل Westin دوبی، ظرفیت اقامتی اعم از هتل و هتل آپارتمان این شهر به مرز یکصد هزار اتاق رسید.

بازار اخبار و تجهیزات هتل: صنعت هتل دوبی با مشارکت فعال گروه و زنجیره های بین المللی هتل توانست ظرفیت اقامتی خود را به یکصد هزار اتاق برساند تا همچنان مهم ترین و پررونق ترین بازار هتل خاورمیانه به حساب آید.

تجهیزات هتل – هتل وستین دوبی

هتل وستین دوبی با یک هزار و چهار اتاق

با گشایش هتل Westin از زیرمجموعه گروه هتل های ماریوت با یک هزار و چهار اتاق به عنوان بزرگ ترین هتل برند Westin در اروپا، خاورمیانه و افریقا، ظرفیت اقامتی دوبی به مرز یکصد هزار اتاق رسید.

مدیر بخش آسیا و خاورمیانه گروه هتل های ماریوت در این باره گفت: "برای ما جای بسیار خوشحالی است که با بهره برداری از یکی از هتل هایمان در شهر الهبتور توانستیم به دوبی برای رسیدن به یکصدهزارمین اتاقش کمک کنیم. دوبی حالا با پذیرایی از 30 برند ماریوت، ما را به اصلی ترین مجری هتل در این شهر تبدیل کرده است و ما هم در عوض به دنبال دو برابر کردن هتل های خود در این شهر ظرف پنج سال آینده هستیم."

رسیدن به این تعداد اتاق برای دوبی در حالی حاصل شده است که کارشناسان میزان اشغال هتل های آن را از پایان سال 2015 تا پایان سال 2018 نزدیک به 38 میلیون اتاق-شب پیش بینی کرده اند که بر همین اساس انتظار می رود تعداد اتاق های دوبی تا پایان سال 2018 به 134 هزار باب برسد.

اما خبر دیگر از دوبی آنکه بر اساس تحقیقات بعمل آمده در ماه اکتبر، هتل برج العرب همچنان به عنوان گران ترین هتل خاورمیانه شناخته می شود. حداقل میانگین قیمت یک سوئیت دونفره این هتل برای یک شب در ماه نوامبر 1928 دلار برآورد شده است. پس از این هتل، دیگر همشهری آن یعنی هتل المها با 1176 دلار و هتل Six Senses Zighy Bay عمان با 1330 دلار در رتبه های دوم و سوم قرار دارند.

لازم به ذکر است در روش اخذ قیمت برای نوع اتاق یاد شده، از تمامی هتل های لوکس منطقه حداقل قیمت برای مدت دو تا سه شب درماه نوامبر (خارج از روزهای یکشنبه و دوشنبه) درخواست شده بود. بنابراین این امکان وجود داشته که در صورت درخواست رزرو برای بیش از سه شب، قیمت سوئیت های فوق کمتر نشان می دادند.

اخبار مرتبط:

سالی بیش از 9000 اتاق هتل در دوبی به بهره برداری می رسد

جهانی بیاندیشیم، حرفه ای عمل کنیم
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "بازار هتل" مجاز است.

نظرسنجی
کدام مشوق بیش ترین تاثیر را در جذب سرمایه گذاران ساخت و ساز هتل دارد؟
 
 
 
 
 
 
 
© کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت بازار هتل آرینا می باشد. RSS