صفحه اصلی  |   درباره ما  |   تجهیزات هتل  |   خبرنامه  |   تبلیغات  |   اطلاعات هتل های ایران  |   بانک اطلاعات  |   تماس با ما
 
 
» اخبار هتل های ایران
همه در انتظار رئیس جدید سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری 95/08/14
کد خبر 878
ارسال به دوستان
Send

با رای مجلس به سلطانی فر برای تصدی وزارت ورزش و جوانان، اهالی گردشگری در انتظار انتخاب جانشین وی در سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری می باشند.

بازار اخبار و تجهیزات هتل: در هفته ای که گذشت، تایید صلاحیت رئیس سازمان میراث فرهنگی برای پست وزرات ورزش و جوانان، مهم ترین خبر گردشگری و هتلداری کشور بود از این جهت که حالا باید منتظر انتخاب جانشین وی بود. اما در کنار این خبر، تبدیل خانه های قدیمی یکی از تاریخی ترین مناطق پایتخت به هتل و رستوران نیز خبری مهم و خوشایند بود که می تواند سبب نجات میراث تاریخی منطقه و رونق بیش تر گردشگری تهران باشد. در ادامه نگاهی به مهم ترین اخبار هفته گذشته صنعت هتل کشورمان شده است:

خانه‌های قدیمی منطقه۱۲ پایتخت به هتل و رستوران تبدیل می شوند

تجهیزات هتل - تبدیل خانه های قدیمی به هتل

بنابراعلام شهردار منطقه ۱۲ تهران با همکاری مدیریت شهری و سرمایه گذاران بخش خصوصی، خانه‌های قدیمی و تاریخی این منطقه به هتل، رستوران و کافی شاپ تبدیل خواهند شد. عابد ملکی دراین باره گفت: هدف از اجرای این طرح، حفظ میراث تاریخی شهر تهران از خطر نابودی و تخریب است. وی افزود: در طرح مذکور تا جنوب خیابان سعدی نو برای استقرار کافی شاپ ها و خیابان ۱۵ خرداد نیز به محلی برای استقرار شب بازارها آماده خواهند شد.

ساخت یک هتل جدید در شهرستان کوهرنگ

 استاندار چهارمحال و بختیاری از ساخت یک هتل تازه در شهرستان کوهرنگ خبر داد. قاسم سلیمانی دشتکی با علام این خبر به مهر گفت: این هتل دربخش دو آب صمصامی شهرستان کوهرنگ با سرمایه گذاری بخش خصوصی و تسهیلات سه میلیارد ریالی ساخته می شود و با بهره برداری از آن زمینه ورود مسافر به این شهرستان افزایش خواهد یافت. گفتنی است هم اکنون در شهرستان کوهرنگ سه هتل در حال فعالیت می باشند.

سایر اخبار هفته:

تقویم نمایشگاه های هتلداری، تجهیزات و صنایع وابسته در نوامبر 2016

جهانی بیاندیشیم، حرفه ای عمل کنیم
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "بازار هتل" مجاز است.

نظرسنجی
کدام مشوق بیش ترین تاثیر را در جذب سرمایه گذاران ساخت و ساز هتل دارد؟
 
 
 
 
 
 
 
© کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت بازار هتل آرینا می باشد. RSS