صفحه اصلی  |   درباره ما  |   تجهیزات هتل  |   خبرنامه  |   تبلیغات  |   اطلاعات هتل های ایران  |   بانک اطلاعات  |   تماس با ما
 
 
» اخبار هتل های ایران
از کاهش تعرفه استاندارد سازی تا افزایش نرخ تورم در گروه خدمات هتل 95/08/08
کد خبر 876
ارسال به دوستان
Send

کاهش تعرفه استانداردسازی و اعلام افزایش تورم گروه خدمات هتل و رستوران از مهم ترین اخبار هفته گذشته صنعت هتل کشورمان بودند.

تجهیزات هتل - هتل استقلال.jpg

 

تعرفه استانداردسازی هتل‌ها کاهش خواهد یافت

بازار اخبار و تجهیزات هتل: در هفته ای که گذشت هرچند خبر معرفی رئیس کنونی سازمان میراث فرهنگی به مجلس برای تصدی پست وزارت ورزش و گمانه زنی ها برای جایگزینی وی، مهم ترین دغدغه صنعت گردشگری و هتلداری کشورمان به شمار رفت اما خبر کاهش تعرفه استانداردسازی به منظور ترغیب بیش تر هتلداران به این امر، خبر خوشایند هفته محسوب شد. در کنار این خبر اما مرکز آمار ایران هم از افزایش تورم بخش های خدماتی از جمله گروه خدمات هتل و رستوران گفت.

تعرفه استانداردسازی هتل‌ها کاهش خواهد یافت

معاون گردشگری کشور از کاهش تعرفه طرح تطبیق استانداردها موسوم به استاندارد سازی خبر داد. مرتضی رحمانی‌موحد در نشستی با حضور اعضای هیات رییسه جامعه هتلداران ایران که با هدف تصمیم‌گیری مشترک درباره امور جاری صنعت هتلداری تشکیل شده بود، دراین باره گفت: به منظور ترغیب بهره‌برداران تاسیسات در آینده ای نزدیک با ابلاغ بخشنامه ای شاهد کاهش نرخ تعرفه طرح استاندارد سازی خواهیم بود.

افزایش تورم گروه خدمات هتل و رستوران

مرکز آمار ایران از افزایش نرخ تورم تولیدکننده ۸ گروه خدماتی در فاصله سال‌های ۹۰ تا ۹۴ از جمله گروه خدمات هتل و رستوران گزارش داد. این مرکز با اشاره به میزان افزایش ۲.۸ تا ۱۹.۷ درصدی این گروه ها طی چهار سال درباره گروه خدمات هتل و رستوران، شاخص این گروه را در سال ۹۴ برابر با ۲۱۹.۹ اعلام کرد که نسبت به سال قبل ۱۰.۷ درصد افزایش را نشان می دهد.

سایر اخبار هفته:

سازمان میراث فرهنگی؛ نیمکت ذخیره مردودین وزارت در حیاط خلوت سیاسی

جهانی بیاندیشیم، حرفه ای عمل کنیم
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "بازار هتل" مجاز است.

نظرسنجی
کدام مشوق بیش ترین تاثیر را در جذب سرمایه گذاران ساخت و ساز هتل دارد؟
 
 
 
 
 
 
 
© کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت بازار هتل آرینا می باشد. RSS