صفحه اصلی  |   درباره ما  |   تجهیزات هتل  |   خبرنامه  |   تبلیغات  |   اطلاعات هتل های ایران  |   بانک اطلاعات  |   تماس با ما
 
 
» اخبار هتل های ایران
یک ادعای جالب: هتل های ایران بهتر از هتل های پاریس هستند! 95/07/30
کد خبر 873
ارسال به دوستان
Send

رئیس هیات مدیره انجمن دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران مدعی است که کیفیت هتل های کشورمان برتر از هتل های پاریس می باشند.

http://www.bazarhotel.com/CMS_UI/documents/%d8%aa%d8%ac%d9%87%db%8c%d8%b2%d8%a7%d8%aa%20%d9%87%d8%aa%d9%84%20-%20%d9%87%d8%aa%d9%84%20%d8%a8%d8%a7%d9%84%d8%b2%d8%a7%da%a9%20%d9%be%d8%a7%d8%b1%db%8c%d8%b31.jpg

 

هتل بالزاک پاریس

بازار اخبار و تجهیزات هتل: در هفته ای که گذشت ادعای رئیس هیات مدیره انجمن دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران مبنی بر بهتر بودن هتل های کشورمان نسبت به هتل های پاریس، مهم تر از سایر اخبار به چشم آمد. در ادامه نگاهی به این ادعا و سایر اخبار هفته شده است:

هتل های ایران بهتر از هتل های پاریس هستند!

رئیس هیات مدیره انجمن دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران اعتقاد دارد که هتل های کشورمان بهتر از هتل های پاریس می باشند! محمدحسن کرمانی با این ادعا در نشست اطلاع رسانی دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته گفت: من به جرات می توانم بگویم که هتل های ایران هم از لحاظ درجه خدمات و هم از لحاظ رفتار پذیرایی از مسافران، از هتل های پاریس بهتر است. من در اروپا نقاط ضعف عجیبی می بینم که شاید از شکم سیری آنها باشد. گفتنی است دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته از ۱۸ تا ۲۱ بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

مشارکت شهرداری شهرکرد در ساخت هتل ۵ ستاره

بنابر اعلام شهردار شهرکرد، این شهرداری در طرح ساخت هتل پنج ستاره با همکاری شرکت گردشگری تأمین اجتماعی مشارکت خواهد کرد. غلامیان دهکردی با اعلام آمادگی برای حضور در طرح ملی صد هتل، صد کسب کار گفت: این شهرداری ضمن اعلام آمادگی بیمه مسافرتی برای مشارکت در ساخت هتل پنج ستاره و شناساندن جاذبه های گردشگری، طبیعی، تاریخی و مذهبی چهارمحال و بختیاری، پنج قطعه زمین در شهرکرد را برای ساخت این هتل معرفی کرده است.

ساخت نخستین هتل ورزشی در نیر

فرماندار نیر از ساخت نخستین هتل ورزشی در این شهرستان خبر داد. مهدی احمدی در این باره گفت: با توجه به اینکه تیم های لیگ برتری و دسته یک کشور برای گذراندن اردوی آمادگی تیم های خود به نیر سفر می کنند، احداث این هتل ورزشی ضرورت دارد از همین روی برای ساخت این هتل اعتباری بالغ بر دو میلیارد ریال تخصیص یافته است.

ترکیب جدید هیات‌مدیره جامعه هتلداران جزیره کیش مشخص شد

با برگزاری مجمع عمومی فوق‌العاده جامعه هتلداران و مراکز اقامتی جزیره کیش در هتل شایگان، اعضای هیات‌مدیره جامعه هتلداران آن مشخص شدند. بر این اساس مسیح‌الله صفا، حسین خابنما، محمود مادرشاهیان، حمیدرضا مخملباف و رمضانی به عنوان اعضای اصلی هیات‌مدیره و فرشید کریمی و کلینی به عنوان اعضای علی‌البدل جامعه هتلداران جزیره کیش انتخاب شدند. ضمن آنکه پوریا ملکی و صالحی نیز در سمت بازرس اصلی و علی‌البدل برگزیده شدند.

جهانی بیاندیشیم، حرفه ای عمل کنیم
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "بازار هتل" مجاز است.

نظرسنجی
کدام مشوق بیش ترین تاثیر را در جذب سرمایه گذاران ساخت و ساز هتل دارد؟
 
 
 
 
 
 
 
© کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت بازار هتل آرینا می باشد. RSS