صفحه اصلی  |   درباره ما  |   تجهیزات هتل  |   خبرنامه  |   تبلیغات  |   اطلاعات هتل های ایران  |   بانک اطلاعات  |   تماس با ما
 
 
» اخبار هتل های ایران
نرخ هتل‌ها در ایران آزاد می‌شود 95/07/12
کد خبر 869
ارسال به دوستان
Send

رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری وعده آزاد سازی نرخ هتل ها در آینده ای نزدیک را داد.

تجهیزات هتل - همایش سرمایه گذاری در گردشگری

بازار اخبار و تجهیزات هتل: معاون رییس جمهور در همایش بین‌المللی سرمایه‌گذاری در گردشگری با رویکرد اقتصاد مقاومتی با اعلام آزادسازی نرخ هتل های کشور در آینده ای نزدیک گفت: ساز و کار و مقدمات آزادسازی نرخ فراهم شده و به زودی شاهد رقابتی شدن قیمت‌ها در هتل‌های ایران خواهیم بود.

مسعود سلطانی فر در همایش مذکور و در پنل تخصصی "شفاف‌سازی قوانین سرمایه‌گذاری در ایران" که با همراهی وزیر راه، مسکن و شهرسازی، رییس بانک مرکزی، رییس سازمان سرمایه‌گذاری‌های خارجی وزارت اقتصاد و نماینده سازمان تامین اجتماعی برگزار شد در پاسخ به پرسش یکی از مهمانان خارجی مبنی بر اینکه آیا ایران نظام قیمت گذاری موجود را حفظ خواهد کرد یا به سمت آزاد سازی نرخ ها خواهد رفت، گفت: استراتژی ما این است که به مرور به سمت آزادسازی نرخ برویم. مقدمات این کار بیمه مسافرتی هم در حال انجام است، مطالعاتی صورت گرفته و با بخش خصوصی نیز حرف‌زده شده تا ساز و کاری ایجاد کنیم که شرایط رقابتی شود.

وی همچنین درباره حمایت ها از سرمایه گذران ساخت هتل در کشور ابراز داشت: در حال حاضر شرایط بروکراسی حاکم است که با همکاری دستگاه های دیگر در حال تسهیل وضع موجود هستیم تا در کمترین زمان ممکن مجوزها صادر و سرمایه‌گذاری صورت گیرد در این راه حتی شاید بخشی از کارهای مربوط به مجوز را خودمان انجام دادیم. ضمن آنکه ستاد ساماندهی سرمایه‌گذاری با همکاری سازمان سرمایه‌گذاری وزارت اقتصاد شکل گرفته تا به عنوان مشاوری امین در کنار سرمایه‌گذاران، آنها را از نخستین گام در ایران راهنمایی کند.

جهانی بیاندیشیم، حرفه ای عمل کنیم
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "بازار هتل" مجاز است.

نظرسنجی
کدام مشوق بیش ترین تاثیر را در جذب سرمایه گذاران ساخت و ساز هتل دارد؟
 
 
 
 
 
 
 
© کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت بازار هتل آرینا می باشد. RSS