صفحه اصلی  |   درباره ما  |   تجهیزات هتل  |   خبرنامه  |   تبلیغات  |   اطلاعات هتل های ایران  |   بانک اطلاعات  |   تماس با ما
 
 
» اخبار هتل های ایران
اجبار به دریافت پروانه فعالیت از اتحادیه چلوکبابی ها در هیاهوی بزرگداشت گردشگری 95/07/10
کد خبر 868
ارسال به دوستان
Send

در هفته ای که همه حواس ها به بزرگداشت روز جهانی گردشگری معطوف بود، اجبار هتل های مازندران به دریافت پروانه فعالیت از اتحادیه چلوکبابی ها در نوع خود قابل تامل و البته تاسف برانگیز بود.

تجهیزات هتل - هتل پیروزی اصفهان

 

هتل پیروزی اصفهان به عنوان هتل برتر کشور شناخته شد

بازار اخبار و تجهیزات هتل: در هفته گذشته مهم ترین خبر مربوط به اجبار هتل های مازندران به دریافت پروانه فعالیت از اتحادیه چلوکبابی ها از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت بود که متاسفانه در لابه لای اخبار تعریف و تمجید ها و تقدیرهای مراسم بزرگداشت روز جهانی گردشگری کمتر دیده شد.

واکنش به دریافت پروانه هتل های مازندران از اتحادیه چلوکبابی ها

حکم جبری سازمان صنعت، معدن و تجارت به هتل ها درباره دریافت پروانه فعالیت از اتحادیه چلوکبابی ها با واکنش هتلداران روبرو شد. رئیس جامعه هتلداران استان مازندران که هتل های استان وی با چنین اجباری مواجه شده اند از ارسال نامه ای در واکنش به این اجبار خبر داد و به مهر گفت: در این نامه متذکر شدیم که نباید یک جامعه مانند هتلداران از اتحادیه صنفی چلوکبابی ها و رستوران داران پروانه کار بگیرد آن هم در شرایطی که پیش از این رئیس سازمان میراث فرهنگی در نامه ای به استانداران نوشته بود که هتل ها جزو صنوف خاص هستند. جمشید سلطانمرادی افزود: به هر حال با وجود نامه نگاری ها و اینکه تاکنون به هیچ هتلی هنوز اجازه اخذ مجوز از اتحادیه چلوکبابی ها را نداده ایم، سازمان صنعت و معدن نوشته که پس از ایام پیک سفر تابستان و پایان شهریور ماه هتل هایی که پروانه فعالیت خود را از اتحادیه های چلوکبابی و رستوران داران دریافت نکرده باشند، پلمپ خواهد شد.

هتل "پیروزی" اصفهان به عنوان هتل برتر کشور انتخاب شد

در مراسم بزرگداشت روز جهانی گردشگری، برترین های گردشگری کشور انتخاب و معرفی شدند که در بین هتل ها، هتل پیروزی اصفهان موفق به کسب عنوان هتل برتر گردید. در این مراسم که در سالن همایش های صدا و سیما و با حضور رئیس جمهور و دست اندرکاران گردشگری کشور برگزار شد، "امیر مسعود لوافان" مدیر هتل پیروزی اصفهان به عنوان هتل برتر تندیس خود را از رئیس جمهور دریافت کرد. همچنین از"مهدی جهانگیری" رئیس گروه مالی گردشگری و کارآفرین برتر و نیز هتل نووتل و ایبیس، "حسین واحدی‌پور" مدیرمسئول روزنامه توریسم به عنوان روزنامه تخصصی گردشگری، "همایون ذرقانی" از ماهنامه سفر به عنوان مجله تخصصی برتر گردشگری و "فریدون حاجی‌بابایی" سرمایه‌گذار هتل 5 ستاره میزبان در بابلسر تجلیل و قدردانی گردید.

کلنگ زنی چهار هتل پنج ستاره در قزوین

همزمان با سفر هیات دولت به قزوین کلنگ احداث ۴ هتل ۵ ستاره در این شهر به زمین زده شد. در این سفر همچنین یک هتل ۲ ستاره به ۳ ستاره ارتقا پیدا کرد و یک مجتمع خدماتی، رفاهی در زمینی به مساحت ۲۴هزار و ۳۰۰ مترمربع عرصه و چهار هزار و ۲۰۰ مترمربع اعیانی با امکانات مدرن شامل رستوران، فست فود، فروشگاه ها، نمازخانه، سریس های بهداشتی، رستوران vip و محوطه پارکینگ سواری وسنگین و فضای سبز به بهره برداری رسید.

سایر اخبار هفته:

مترقی ترین قوانین سرمایه گذاری خارجی برای بی نظم ترین صنف گردشگری!

جهانی بیاندیشیم، حرفه ای عمل کنیم
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "بازار هتل" مجاز است.

نظرسنجی
کدام مشوق بیش ترین تاثیر را در جذب سرمایه گذاران ساخت و ساز هتل دارد؟
 
 
 
 
 
 
 
© کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت بازار هتل آرینا می باشد. RSS