صفحه اصلی  |   درباره ما  |   تجهیزات هتل  |   خبرنامه  |   تبلیغات  |   اطلاعات هتل های ایران  |   بانک اطلاعات  |   تماس با ما
 
 
» اخبار هتل های ایران
ادعای سازمان گردشگری: یکی از مترقی‌ترین قوانین سرمایه‌گذاری خارجی را داریم 95/07/02
کد خبر 866
ارسال به دوستان
Send

معاون سرمایه‌گذاری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور ادعا کرد که ما یکی از مترقی‌ترین قوانین سرمایه‌گذاری خارجی را داریم.

بازار اخبار و تجهیزات هتل: در هفته ای که گذشت مهم ترین خبر صنعت هتل کشورمان، تشریح ابعاد برگزاری همایش سرمایه گذاری در گردشگری با محوریت هتل سازی بود که درنشست خبری پیرامون آن صحبت شد و چنین ادعا گردید که کشورمان یکی از مترقی‌ترین قوانین سرمایه‌گذاری خارجی را در این بخش دارد. در ادامه نگاهی به این خبر شده است:

تجهیزات هتل – هتل همای بندرعباس

هتل همای بندرعباس متعلق به هلدینگ گردشگری تأمین اجتماعی

یکی از مترقی‌ترین قوانین سرمایه‌گذاری خارجی را داریم

معاون سرمایه‌گذاری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور ادعا کرد که ایران یکی از مترقی‌ترین قوانین سرمایه‌گذاری خارجی را در زمینه گردشگری دارد. سعید شیرکوند در نشست خبری همایش سرمایه‌گذاری در گردشگری با رویکرد اقتصاد مقاومتی که با مشارکت هلدینگ گردشگری تأمین اجتماعی برگزار خواهد شد، درباره این ادعا گفت: دولت، اصل پول سرمایه گذار را تضمین می‌کند یعنی هر زمانی که سرمایه‌گذار بخواهد می‌تواند پولش را ببرد. حتی اگر وی شرکتی را در ایران به ثبت برساند و 100 درصد سهام از آن خودش باشد بازهم یک شرکت ایرانی محسوب خواهد شد. وی افزود: سرمایه‌گذار عاقل است وگرنه سرمایه‌دار نمی‌شد. او به دنبال سود، امنیت و بازار می‌گردد و ما فکر می‌کنیم که سرمایه‌گذاران خارجی ایران را نمی‌شناسند و راجع به ما توهمات و کسری اطلاعات دارند به همین دلیل در این همایش به دنبال معرفی بازار ایران به ایشان هستیم. وقتی سرمایه‌گذار برای سرمایه‌گذاری اطمینان پیدا کرد آن وقت حضور می‌یابد، سرمایه گذار نه به خواهش و نه با توپ و تشر می‌آید. وی با بیان اینکه محور همایش امسال "هتل سازی" است، افزود: به دنبال ایجاد شرایطی هستیم تا هتل‌سازان بین‌المللی بتوانند با سرمایه‌گذاران داخل کشور شراکت داشته باشند و حتی در مرحله ای جلوتر بتوانند در کشور ما هتل‌سازی کنند.

مهم‌ترین مسئله گردشگری کشور کمبود هتل است

در این نشست همچنین مدیر عامل هلدینگ گردشگری تأمین اجتماعی، مهم‌ترین مسئله گردشگری کشور را کمبود هتل و اقامتگاه خواند و با اشاره به اجرای طرح «100 هتل - 100 کسب و کار» گفت: ما در این زمینه 150 طرح معرفی کردیم تا به ساخت 100 هتل منجر شود البته ما در حوزه هتل سازی باید از دانش کشورهای موفق استفاده کنیم. ابراهیمبای سلامی افزود: در هلدینگ گردشگری تأمین اجتماعی گروه هتل‌های هما با 5 هتل 5 ستاره، قطارهای رجا با دربرگیری 70 درصد سفرها، آژانس تأمین و سایر شرکت‌ها قرار می‌گیرند که همایش سرمایه‌گذاری در گردشگری فرصتی را فراهم می‌کند تا ابعاد اقتصادی، اجتماعی و نحوه سرمایه‌گذاری‌ها را بررسی و ارائه کنیم ضمن آنکه از بانک ها نیز برای حضور در این همایش دعوت کرده ایم. وی درباره مدعوین سرشناس صنعت هتل در این همایش گفت: شرکت سازنده استادیوم آزادی و شرکت آکور فرانسه در این همایش حضور دارند که قرار است برای بازسازی هتل‌های هما با شرکت آکور به توافق برسیم.

لازم به ذکر است که همایش امسال در 11 و 12 مهر ماه در محل سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار خواهد شد.

سایر اخبار هفته:

اعمال سیاست های ضد تبعیض در بزرگ ترین سایت خانه های استیجاری

جهانی بیاندیشیم، حرفه ای عمل کنیم
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "بازار هتل" مجاز است.

نظرسنجی
کدام مشوق بیش ترین تاثیر را در جذب سرمایه گذاران ساخت و ساز هتل دارد؟
 
 
 
 
 
 
 
© کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت بازار هتل آرینا می باشد. RSS