صفحه اصلی  |   درباره ما  |   تجهیزات هتل  |   خبرنامه  |   تبلیغات  |   اطلاعات هتل های ایران  |   بانک اطلاعات  |   تماس با ما
 
 
» اخبار هتل های ایران
820 پروژه هتل و هتل آپارتمان در کارنامه بخش خصوصی 95/06/12
کد خبر 861
ارسال به دوستان
Send

رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری مدعی شد ۸۲۰ هتل آپارتمان و هتل یک تا پنج ستاره از سوی بخش خصوصی در دست ساخت و بهره برداری است که ۱۷۰ هتل از این تعداد را هتل‌های چهار و پنج ستاره تشکیل می‌دهد.

تجهیزات هتل - هتل دوستاره راژیا در قزوین

هتل دوستاره راژیا در قزوین به بهره برداری رسید

بازار اخبار و تجهیزات هتل: در هفته ای که گذشت رئیس سازمان میراث فرهنگی به مناسبتی دیگر بازهم از دستاوردهای صنعت هتل در دولت یازدهم گفت و شمار پروژه های اقامتی در کشور را 820 هتل و هتل آپارتمان عنوان کرد. در ادامه نگاهی به این خبر و دیگر خبر مهم هفته شده است:

820 پروژه هتل و هتل آپارتمان در کارنامه هتلداری دولت

بنابر اعلام رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در مجموع ۸۲۰ هتل آپارتمان و هتل یک تا پنج ستاره از سوی بخش خصوصی در دست ساخت و بهره برداری است که ۱۷۰ هتل از این تعداد را هتل‌های چهار و پنج ستاره تشکیل می‌دهد. مسعود سلطانی فر با اعلام این آمار گفت: همچنین پس از برجام با ۱۸ گروه سرمایه‌گذاران خارجی مذاکره کردیم که منجر به عقد سه توافق‌نامه شد به طوریکه یک شرکت ترکیه‌ای ۱۰ هتل پنج ستاره، شرکتی دیگر از همین کشور، دو هتل و شرکت هلدینگ گروه هتل‌سازی «اشتاینگن برگر» آلمان ۱۰ تا ۱۵ هتل پنج ستاره را ظرف هفت سال آینده خواهند ساخت. وی با بیان اینکه برای استفاده از ظرفیت‌های گردشگری یک برنامه 10 ساله را تنظیم کرده ایم، افزود: طی این برنامه شمار گردشگران خارجی کشور را تا سال 2025 به 20 میلیون نفر افزایش خواهد یافت و در این راستا تسهیلات صدور ویزا برای گردشگران نیز بیش تر خواهد شد.

هتل دوستاره راژیا در قزوین به بهره برداری رسید

همزمان با هفته دولت هتل دو ستاره راژیا در قزوین به بهره برداری رسید. در مراسم گشایش این هتل، منوچهر کشاورز قاسمی، مالک هتل با بیان اینکه با ساخت این هتل برای 10 نفر ایجاد شغل شده است، گفت: این هتل در زمینی به مساحت ۱۶۰۰ با زیربنای ۱۰۰۰ متر مربع ساخته شده و شامل ۲۵ اتاق با ۷۸ تخت، سالن صبحانه‌، رستوران، لاندری و اینترنت رایگان است. گفتنی است برای ساخت این هتل بیش از ۱۵ میلیارد ریال هزینه شده است.

سایر اخبار هفته:

تقویم نمایشگاه های هتلداری، تجهیزات و صنایع وابسته در ماه سپتامبر 2016

جهانی بیاندیشیم، حرفه ای عمل کنیم
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "بازار هتل" مجاز است.

نظرسنجی
کدام مشوق بیش ترین تاثیر را در جذب سرمایه گذاران ساخت و ساز هتل دارد؟
 
 
 
 
 
 
 
© کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت بازار هتل آرینا می باشد. RSS