صفحه اصلی  |   درباره ما  |   تجهیزات هتل  |   خبرنامه  |   تبلیغات  |   اطلاعات هتل های ایران  |   بانک اطلاعات  |   تماس با ما
 
 
» دنیای هتل های زنجیره ای
بزرگ ترین و کوچک ترین برندهای هتل لوکس برتر جهان شناخته شدند 95/05/18
کد خبر 855
ارسال به دوستان
Send

آخرین گزارش منتشره بر اساس آرا مهمانان هتل ها، بزرگ ترین و کوچک ترین برندهای هتل لوکس برتر جهان را مشخص کرد.

بازار اخبار و تجهیزات هتل: در گزارشی که به بررسی آرا نزدیک به دو میلیون و هفتصد مهمان هتل درباره 2690 هتل لوکس از 159 برند پرداخته شده، برترین برندهای هتل کوچک و بزرگ لوکس جهان معرفی شدند.

تجهیزات هتل – هتل فورسیزن پاریس

هتل  De Paris Monte Carloاز هتل های لوکس گروه فورسیزن

در این گزارش که توسط یک شرکت مدیریت شهرت هتل در اسپانیا انجام شد، تعداد نظرات یاد شده بر روی 175 سایت مسافرتی آنلاین به 45 زبان مختلف دنیا در سال 2015 مورد بررسی قرار گرفت تا در پایان برند فورسیزن به عنوان بزرگ ترین برند لوکس هتل برتر جهان شناخته شود و نام Library Hotel Collection به عنوان برترین برند کوچک هتل لوکس انتخاب گردد.

مبنای محاسبه امتیازات برندها در مواردی همچون رضایت مندی، سرویس، ارزش، پاکیزگی، اتاق ها و موقعیت هتل با واحد GRI یا همان Global Review Index انجام گرفت که در نهایت فورسیزن موفق به کسب امتیاز 93.2 درصد در بخش برندهای لوکس بزرگ و Library Hotel Collection به امتیاز 96.1 درصد در بخش برندهای لوکس کوچک هتل گردیدند.

گزارش یاد شده همچنین نام دو هتل Belmond Palacio Nazarenas و Spicers Peak Lodge را با امتیاز مشابه 98.1 درصد به عنوان برترین عملکرد هتل های لوکس مستقل معرفی کرد.

از دیگر نکات جالب توجه این گزارش، تعداد نظرات ثبت شده درباره هتل های لوکس یک کشور بود که از این بابت چین توانست با دریافت 703041 رای و افزایش 46 درصدی نسبت به سال قبل در جایگاه نخست جای امریکا را که 13 درصد افت از این لحاظ داشت را بگیرد. ضمن آنکه چینی ها با 23 هتل در جمع 100 هتل لوکس برتر جهان هم توانستند در رتبه نخست جای گیرند. از این حیث، مالدیو با 11 هتل و انگلستان با 6 هتل در رتبه های بعدی قرار دارند.

همچنین مشخص شد که سایت TripAdvisor با 26 درصد آرا همچنان بزرگ ترین منبع نظرات مهمانان به شمار می آید و پس از آن سایت Booking.com با 25 درصد بیش ترین سهم را دارد و در حالی که پیش تر فیس بوک در رتبه سوم این رده بندی قرار داشت، Ctrip توانست جای آنرا بگیرد.

خواندنی های بیش تر:

محبوب ترین برندهای لوکس هتل در سال 2015

جهانی بیاندیشیم، حرفه ای عمل کنیم
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "بازار هتل" مجاز است.

نظرسنجی
کدام مشوق بیش ترین تاثیر را در جذب سرمایه گذاران ساخت و ساز هتل دارد؟
 
 
 
 
 
 
 
© کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت بازار هتل آرینا می باشد. RSS