صفحه اصلی  |   درباره ما  |   تجهیزات هتل  |   خبرنامه  |   تبلیغات  |   اطلاعات هتل های ایران  |   بانک اطلاعات  |   تماس با ما
 
 
» تازه ها و خواندنی ها » خواندنی ها
اقامت در قدیمی ترین اکواریوم جهان در همسایگی با کوسه ها 95/01/24
کد خبر 822
ارسال به دوستان
Send

مسوولان اکوریومی در پاریس به مدت سه شب میزبان مهمانانی هستند که اقامت در اتاقی درون اکواریوم و همسایگی با انواع کوسه ها را تجربه خواهند کرد.

بازار اخبار و تجهیزات هتل: استقبال از پیشنهاد اقامت در زیر دریا و اقیانوس، مسوولان اکواریوم de Paris فرانسه را به این فکر انداخت تا با طرح مسابقه ای، برندگان خوش شانس را به سه شب اقامت در اتاق درون اکواریوم خود دعوت کنند؛ جایی که فاصله آن ها با دنیای مرموز کوسه ها تنها دیواری شفاف شیشه ای 360 درجه است.

تجهیزات هتل - اقامت در زیر آب - اکواریوم (1)

اکواریوم de Paris که در روبروی برج ایفل قرار دارد و تاریخ ساخت آن به 1867 برمی گردد تا از این حیث قدیمی ترین اکواریوم جهان شناخته شود، با پیشنهاد اقامت درون اتاقی شیشه ای در داخل اکواریوم کوسه ها از علاقه مندان به کسب این تجربه خواسته تا دلیل علاقه خود به این تجربه و شناخت کوسه ها را بیان کنند. بدین ترتیب، برنده با همراه خود می تواند از 11 آوریل به مدت سه شب مهمان این فضای خاطره انگیز باشد.

این فضا در واقع یک اتاق شیشه ای در عمق 10 متری اکواریومی با بیش از سه میلیون مترمکعب آب است که مهمانان همیشگی آن 35 نوع منحصربفرد از کوسه ها می باشند. راهنمای مهمانان هم Fred Buyle- رکوردار غواصی آزاد جهان و عکاس زیر آب است که علاوه بر همراهی مهمانان تا اتاق خویش، گشتی در اکواریوم به همراه یک زیست شناس را هم ترتیب می دهد تا از نزدیک با دنیای کوسه ها و اینکه چگونه زندگی می کنند، چرا مرموز شناخته می شوند و اهمیت وجودشان برای اکوسیستم اقیانوس ها چیست، بتوان آشنا شد.

تجهیزات هتل - اقامت در زیر آب - اکواریوم (2)

مسوولان اکواریوم برای هرچه جذاب تر کردن مسابقه خود، حتی بلیط رفت و برگشت از هر نقطه دنیا به پاریس را هم برای برنده در نظر گرفتند. با این همه، سه برنده احتمالی و همراه هانشان باید واجد شرایط از پیش تعیین شده هم باشند. از جمله آنکه بالای 18 سال سن داشته باشند، در سلامت کامل فیزیکی به سر برند و وزن مجموع هر زوج بیش از 190 کیلوگرم نیز نباشد.

 به گفته صاحبان این ایده، اتاق زیردریایی فوق پس از این سه شب تنها به عنوان فضای تحقیقاتی برای زیست شناسان و پژوهشگران استفاده خواهد شد.

خواندنی های بیش تر:

پنج مکان خاطره انگیز برای لذت بردن از دنیای زیر آب

جهانی بیاندیشیم، حرفه ای عمل کنیم
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "بازار هتل" مجاز است.

نظرسنجی
کدام مشوق بیش ترین تاثیر را در جذب سرمایه گذاران ساخت و ساز هتل دارد؟
 
 
 
 
 
 
 
© کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت بازار هتل آرینا می باشد. RSS