صفحه اصلی  |   درباره ما  |   تجهیزات هتل  |   خبرنامه  |   تبلیغات  |   اطلاعات هتل های ایران  |   بانک اطلاعات  |   تماس با ما
 
 
» گفت و گو و دیدگاه
تقویت صنعت هتل کشور در گرو حضور برندهای خارجی هتل 94/12/24
کد خبر 815
ارسال به دوستان
Send

به اعتقاد بازدیدکنندگان سایت بازارهتل، بهترین راه تقویت صنعت هتل کشور "حضور برندهای خارجی هتل" می تواند باشد.

تجهیزات هتل - نظرسنجی سال 94 سایت بازارهتل2

نتایج نظرسنجی سایت بازارهتل درباره راه های تقویت صنعت هتل کشورمان

سایت اخبار و تجهیزات هتل: سایت بازارهتل که هر سال اقدام به برگزاری نظرسنجی در ارتباط با موضوعات روز صنعت هتل کشور می نماید، امسال و در آخرین نظرسنجی خود در سال 94 خواستار نظر مخاطبان خود درباره بهترین راه تقویت صنعت هتل کشورمان شد و برای پاسخ گزاره هایی همچون "حضور برندهای خارجی هتل"، "ساخت هتل های لوکس"، "ورود بیش تر گردشگران خارجی"، "تشکیل یک اتحادیه قدرتمند"، "آموزش نیروی انسانی"، "استفاده از آخرین تجهیزات و تکنولوژی ها" و در نهایت "جلوگیری از فعالیت خانه های استیجاری" را قرار داد که در پایان بیش ترین رای به گزینه "حضور برندهای خارجی هتل" داده شد.

در این نظرسنجی که به مدت تقریبی یک سال (از 18 فروردین تا 24 اسفند 1394) انجام گرفت، 1672 نفر شرکت کردند که از این تعداد 683 نفر برابر با 42 درصد آرا گزینه "حضور برندهای خارجی هتل" را بهترین راه تقویت صنعت هتل کشورمان دانستند. پس از آن بیش ترین رای به گزینه های "ورود بیش تر گردشگران خارجی" و "تشکیل یک اتحادیه قدرتمند" به ترتیب با 283 رای (17 درصد آرا) و 254 رای (15 درصد آرا) داده شد، حال آنکه گزینه "جلوگیری از فعالیت خانه های استیجاری" که دغدغه بسیاری از هتلداران است با 213 رای برابر 12 درصد آرا در اولویت چهارم قرار گرفت.

درهمین باره، کمترین رای اما به گزینه "استفاده از آخرین تجهیزات و تکنولوژی ها" با 35 رای داده شد که تنها 2 درصد آرا را شامل شد. "ساخت هتل های لوکس" با 88 رای و مجموع 5 درصد آرا در کنار گزینه "آموزش نیروی انسانی" با 116 رای و 7 درصد از دیگر گزینه های کم اهمیت در تقویت صنعت هتل کشورمان نسبت به سایر گزینه ها از نگاه مخاطبان سایت بودند.

نظر سنجی بعدی سایت بازارهتل از ابتدای سال 1395 به انجام خواهد رسید.

خواندنی های بیش تر:

اینترنت رایگان مهم ترین خواسته مسافران ایرانی از هتل ها

عنوان "بهترین کیفیت خدمات هتل ها" در کشور به مشهد رسید

جهانی بیاندیشیم، حرفه ای عمل کنیم
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "بازار هتل" مجاز است.

نظرسنجی
کدام مشوق بیش ترین تاثیر را در جذب سرمایه گذاران ساخت و ساز هتل دارد؟
 
 
 
 
 
 
 
© کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت بازار هتل آرینا می باشد. RSS