صفحه اصلی  |   درباره ما  |   تجهیزات هتل  |   خبرنامه  |   تبلیغات  |   اطلاعات هتل های ایران  |   بانک اطلاعات  |   تماس با ما
 
 
» اخبار هتل های جهان
دورخیز بلند چینی ها برای تسخیر صنعت هتل جهان 94/11/26
کد خبر 806
ارسال به دوستان
Send

آمار و ارقام رشد چینی ها در هتلداری نشان از دورخیز بلند آنان برای تسلط بر صنعت هتل جهان در آینده ای نه چندان دور دارد.

بازار اخبار و تجهیزات هتل: شاید تا چند سال پیش کمتر کسی تصور می کرد در جنگ دو قطبی آمریکا و اروپا در صنعت هتل جهان، پای رقیبی دیگر هم به میان آید اما حالا صدای قدم های چینی ها در راه رسیدن به رده های بالای برترین گروه های هتلداری جهان بیش از هر زمان دیگری به گوش می رسد.

تجهیزات هتل - برترین گروه هتلداری چین

Plateno Hotel Groups؛ برترین گروه هتلداری چین

در بازار گردشگری و هتلداری چین که آخرین ارزش آن رقم نجومی 229 میلیارد دلار برآورد شده است و سال گذشته بیش از 109 میلیون سفر خارجی در آن به ثبت رسیده، صنعت هتل این کشور نیز مسیر رو به رشد توسعه داخلی خود را با قدرت می پیماید. بنابر گزارش پایگاه برترین پروژه های هتل در جهان، تعداد هتل های در حال ساخت و بهره برداری کنونی این کشور به 700 پروژه می رسد که در مجموع 205 هزار و 800 اتاق را شامل می شود.

در همین حال بلندپروازی چینی ها برای تصاحب جایگاه قدرت های آمریکایی و اروپایی در جمع برترین های صنعت هتل جهان هم ادامه دارد. حضور پنج گروه هتل چینی در جمع بیست گروه برتر هتلداری جهان نشان این ادعاست. در حالی که هیلتون با 715 هزار اتاق در راس برترین های جهان قرار دارد و ماریوت و اینترکنتینانتال به ترتیب با 714 و حدود 710 هزار اتاق درپی آن می باشند، گروه هتل های Plateno از گوانگجو چین توانسته با 442 هزار اتاق خود را از رده دوازدهم به رده هفتم برساند تا تهدیدی جدی در آینده ای نزدیک به حساب آید.

 این در شرایطی است که رقیب دیگر همین گروه چینی یعنی Jin Jiang Hotels از شانگهای با 352 هزار اتاق در رده نهم قرار دارد. این گروه به تازگی توانسته سهام گروه هتل های Louvre را هم از آن خود کند و سهم خود از گروه هتل های آکور فرانسه را هم شش درصد افزایش دهد.

کمی پائین تر از نام های بالا، Homes Inns & Hotels، China Lodging Group و GreenTree Inns از چین هم در جمع بیست گروه برتر صنعت هتل جهان دیده می شوند. این در حالی است که در مجموع چینی ها صاحب 32 گروه هتلداری در جمع 300 گروه هتلداری در جهان می باشند.

اما این موفقیت فقط به گروه های هتلی چینی ختم نمی شود چرا که آن ها حالا نام خود را با برند 7 Days Inn از زیر مجموعه گروه هتل های Plateno به عنوان بزرگ ترین برند هتل جهان از نظر تعداد اتاق می بینند. این برند در مجموع با در اختیار داشتن نزدیک به 380 هزار اتاق سرانجام توانست جایگاه Best Western آمریکایی را از آن خود کند.

خواندنی های بیش تر:

میزان سرمایه گذاری خارجی در صنعت هتل جهان در آستانه یک رکورد

جهانی بیاندیشیم، حرفه ای عمل کنیم
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "بازار هتل" مجاز است.

نظرسنجی
کدام مشوق بیش ترین تاثیر را در جذب سرمایه گذاران ساخت و ساز هتل دارد؟
 
 
 
 
 
 
 
© کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت بازار هتل آرینا می باشد. RSS