صفحه اصلی  |   درباره ما  |   تجهیزات هتل  |   خبرنامه  |   تبلیغات  |   اطلاعات هتل های ایران  |   بانک اطلاعات  |   تماس با ما
 
 
» اخبار هتل های جهان
درآمد 600 میلیون یورویی هتل های برلین از میزبانی پناهجویان! 94/11/19
کد خبر 803
ارسال به دوستان
Send

دولت آلمان قصد دارد برای اقامت پناهجویان دست به دامان هتل های پایتخت شود و برای آن تا 600 میلیون یورو هزینه کند.

تجهیزات هتل - هتل Wyndham Excelsior برلین آلمان

هتل Wyndham Excelsior برلین آلمان

بازار اخبار و تجهیزات هتل: کمبود جا و تسهیلات برای اقامت پناهجویان در آلمان، مجلس برلین را وادار به ارائه طرحی کرده است که بر اساس آن برخی هتل های شهری و خارج شهری پایتخت مسوول اسکان و خوراک پناهجویان خواهند شد؛ طرحی که نه تنها هزینه ای بالغ بر 600 میلیون یورو روی دست دولت می گذارد بلکه آتش مخالفت ها با سیاست های مهمان نوازانه مرکل را هم تندتر می کند.

به گزارش روزنامه فرانکفورت آلگماین، در این طرح که در درازمدت تا 10 هزار تخت را شامل خواهد شد، دولت برای هر شب اقامت هر پناهجو تا 50 یورو به هتل پرداخت می کند که در سال معادل 18000 یورو برای اقامت های all inclusive خواهد شد.

بر همین اساس، شرکت انگلیسی هتل های GCH یا Grand City Hotels که دفتر مرکزی آن در لندن است و هتل هایی را در آلمان دارد طرحی مبنی بر آمادگی 22 هتل از جمله هتل هایی با برند Holiday Inn  و Wyndham برای شروع این طرح به مجلس آلمان پیشنهاد داده است.

اما در سوی دیگر مخالفان سیاست های اینچنینی دولت مرکل با انتقاد شدید از این طرح اعتقاد دارند که اجرای آن و پرداخت 18 هزار یورو در سال برای هر پناهجو در هتل های برلین سواستفاده آشکار از حقوق مالیات دهندگان کشور است.

خواندنی های بیش تر:

فنلاند در صدر رده بندی کیفیت خدمات در هتل های اروپا

جهانی بیاندیشیم، حرفه ای عمل کنیم
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "بازار هتل" مجاز است.

نظرسنجی
کدام مشوق بیش ترین تاثیر را در جذب سرمایه گذاران ساخت و ساز هتل دارد؟
 
 
 
 
 
 
 
© کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت بازار هتل آرینا می باشد. RSS