صفحه اصلی  |   درباره ما  |   تجهیزات هتل  |   خبرنامه  |   تبلیغات  |   اطلاعات هتل های ایران  |   بانک اطلاعات  |   تماس با ما
 
 
» دنیای هتل های زنجیره ای
استاروود رکورددار توسعه در سال 2015 شناخته شد 94/10/22
کد خبر 795
ارسال به دوستان
Send

گروه هتل های استاروود توانست رکورد بیش ترین توسعه را در بین رقبای خود در سال 2015 به نام خود ثبت کند.

بازار تجهیزات هتل - استاروود اندونزی

هتل Four Points by Sheraton بالی اندونزی

بازار اخبار و تجهیزات هتل: اگرچه هتل های استاروود با ادغام خود در برند ماریوت، علاوه بر خلق مهم ترین خبر سال گذشته میلادی موجب برخی گمانه زنی ها درباره ورشکستی آن ها شد اما اکنون خبر ثبت بالاترین آمار توسعه دارایی های این گروه در بین رقبا نشان از دوراندیشی و برنامه های پیشرفت این برند در سال های آتی با همکاری ماریوت دارد.

این گروه برای خلق این رکورد در سال 2015 توانست در مجموع با 220 هتل قرارداد همکاری برای استفاده از برند استاروود را به امضا برساند و همچنین 105 هتل از برنامه های توسعه و ساخت و ساز خود را به بهره برداری برساند.

آن ها در این راه، هفتصدمین هتل خود در امریکا، 250امین هتل در منطقه خاورمیانه، اروپا و شمال افریقا، سیصدمین هتل در منطقه اقیانوسیه، 150امین هتل در چین، دویستمین هتل با برند Four Points by Sheraton، یکصدمین هتل با برند Aloft و نیز یکصدمین هتل با برند Collection را افتتاح کردند.

ثبت بیش از 50 درصد قراردادهای توسعه استاروود در بخش بازارهای متوسط و رو به رشد نشان از نگاه ویژه این گروه به هتل های اقتصادی دارد که در آن Four Points by Sheraton همچنان اصلی ترین برند گروه شناخته می شود. این در حالی است که قراردادهای برند Aloft تا 65 درصد پیشرفت را نسبت به سال گذشته نشان می دهد.

سوای این بازار، عملکرد استاروود در بخش هتل های لوکس هم افزایش 40 درصدی را نشان می دهد. جایی که برند شرایتون بیش از 40 درصد قراردادها را به نام خود کرد و برندهای St Regis، Luxury Collection و W hotels توانستند 29 هتل را در اختیار بگیرند.

و سرانجام آنکه این گروه نه تنها در سال گذشته موفق به خلق برند جدید Sheraton Grand شد بلکه Design Hotels collection را هم به کانال های رزرواسیون جهانی خود افزود تا حریفان شکست خورده ماریوت در جنگ تصاحب این برند بیش از پیش حسرت بخورند!

خواندنی های بیش تر:

دومینوی فروش و ادغام برندهای هتل؛ اینترکنتینانتال به دنبال استاروود

جهانی بیاندیشیم، حرفه ای عمل کنیم
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "بازار هتل" مجاز است.

نظرسنجی
کدام مشوق بیش ترین تاثیر را در جذب سرمایه گذاران ساخت و ساز هتل دارد؟
 
 
 
 
 
 
 
© کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت بازار هتل آرینا می باشد. RSS