صفحه اصلی  |   درباره ما  |   تجهیزات هتل  |   خبرنامه  |   تبلیغات  |   اطلاعات هتل های ایران  |   بانک اطلاعات  |   تماس با ما
 
 
» تازه ها و خواندنی ها » تازه های صنعت هتل
بزرگ ترین برج هتل جهان در جده عربستان ساخته خواهد شد 94/09/23
کد خبر 786
ارسال به دوستان
Send

قرار است در بزرگ ترین برج جهان در شهر جده عربستان، یک هتل لوکس پنج ستاره جانمایی شود.

تجهیزات هتل-بلندترین برج هتل دنیا

بازار اخبار و تجهیزات هتل: در حالی که تا پیش از این برج الخلیفه دوبی با 828 متر، بلندترین برج دارای هتل در جهان شناخته می شد، حالا قرار است برج پادشاهی جده با بلندای بیش از یک کیلومتر با برخورداری از هتلی پنج ستاره صاحب این عنوان شود.

رشد گردشگری در عربستان که آن را در زمره مقاصد برتر جهان به لحاظ تعداد بازدیدکننده قرار داده است، سرمایه گذاران داخلی و خارجی صنعت هتل را بیش از گذشته مشتاق سرمایه گذاری های عظیم کرده است. در این میان، ساخت بزرگ ترین برج جهان با بلندای بیش از یک کیلومتر با نام Kingdom Tower از مهم ترین پروژه های گردشگری این کشور به شمار می رود که از سوی شاهزاده الولید بن طلال و هلدینگ بین المللی سرمایه گذاری هتل وی در شهر جده سرمایه گذاری و ساخته می شود.

این پروژه که تا به امروز تنها 26 طبقه ابتدایی آن تکمیل شده است، 200 طبقه را دربر خواهد گرفت تا در طبقه 157 خود یک فضای پانورامیک خاص از دریای سرخ را به مهمانان خود عرضه کند. در همین حال قرار است هتلی پنج ستاره با برند فورسیزن مشتمل بر 200 اتاق و سوئیت هم در آن قرار گیرد تا بدین ترتیب، این برج که قرار است سال 2017 میلادی به بهره برداری برسد، بزرگ ترین برج دارای هتل جهان شناخته شود.

شهر جده که در حال حاضر دارای 39 هتل با بیش از 7300 اتاق می باشد، سوای این برج پادشاهی دارای چندین پروژه هتل بزرگ دیگر است که ظرف دو سه سال آینده به بهره برداری خواهند رسید که از جمله نزدیک ترین آن ها می توان به هتل One & Only با 150 سوئیت و هتل JW Marriottبا 352 اتاق اشاره کرد که هر دو سال آینده میلادی گشایش خواهند یافت.

به دنبال این دو پروژه، هتل های Hyatt Regency وMillennium به ترتیب با 240 و 325 اتاق تا پیش از اواسط سال 2017 ساخته خواهند شد و برای سال 2018 نیز دو هتل از برندهای Shangri-La با 242 اتاق و آپارتمان وDusit Thani با 215 اتاق پیش بینی شده اند.

سوای این شش پروژه، هتلGrand Hyatt با 440 اتاق هم در دست ساخت است که هنوز تاریخ مشخصی برای بهره برداری آن اعلام نشده است.

خواندنی های بیش تر:

بلندترین هتل جهان در دامنه کوه های آلپ ساخته خواهد شد

هتلی که رسیدن و اقامت در آن جان را به لب می رساند

جهانی بیاندیشیم، حرفه ای عمل کنیم
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "بازار هتل" مجاز است.

نظرسنجی
کدام مشوق بیش ترین تاثیر را در جذب سرمایه گذاران ساخت و ساز هتل دارد؟
 
 
 
 
 
 
 
© کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت بازار هتل آرینا می باشد. RSS