صفحه اصلی  |   درباره ما  |   تجهیزات هتل  |   خبرنامه  |   تبلیغات  |   اطلاعات هتل های ایران  |   بانک اطلاعات  |   تماس با ما
 
 
» دنیای هتل های زنجیره ای
بزرگ ترین خبر اقتصادی سال صنعت هتل جهان را کدام خریدار رقم می زند؟ 94/08/11
کد خبر 773
ارسال به دوستان
Send

در حالی که برند استاروود از برنامه های گسترش خود در سال های آتی گزارش می داد، خبر احتمال فروش سهام آن صنعت هتل جهان را شوکه کرد.

تجهیزات هتل- گروه هتل های استاروود

بازار اخبار و تجهیزات هتل: یک خبر کوتاه در رسانه های مطرح جهان کافی بود تا همه حواس ها را در صنعت هتل جهان معطوف خود کند: "گروه هتل های استاروود واگذار می شود". خبری که به طور حتم در صورت وقوع می تواند بزرگ ترین خبر اقتصادی سال دنیای هتل ها باشد.

روز بیست و نهم اکتبر، همزمان رویترز و سی ان بی سی خبر دادند که گروه هتل های استاروود قصد دارد سهام خود را واگذار کند. خبری که در تنها در چند سطر مخابره شد و در آن اشاره ای به چگونگی واگذاری آن نشد اما در کمال تعجب از خریداران احتمالی آن آگاهی می داد تا آغازی برای گمانه زنی های پشت پرده باشد.

خبر فروش استاروود، خیلی زود دندان طمع تصاحب آن را نشان داد. مشتری قدرتمندی چون گروه هتل های حیات که رسما نامش در خبر فروش ذکر گردید و حتی از توافق دو طرف برای کنترل ترکیب دو برند با مدیریت حیات خبر می داد هرچند که طرفین پس از انتشار خبر تمایلی برای ذکر جزئیات بیش تر نشان ندادند تا وجود مشتری دیگری هم احتمال پیدا کند: چینی ها!

چینی ها که پیش تر با برند Plateno نشان داده اند بزودی جا در پای بزرگان صنعت هتل جهان خواهند گذارد حالا بی میل نیستند با خرید یکی از بهترین های این صنعت به تحقق آرزوهای خود سرعت بیش تری ببخشند. گفته می شود سه شرکت چینی آمادگی خود را برای خرید استاروود اعلام کرده اند.

به گزارش رویترز قیمت هر سهم استاروود بیش از 100 دلار است که ارزش کل آن را به رقمی بیش از 17 میلیارد دلار می رساند. این گروه امریکایی در سال 1930 شکل گرفت در حال حاضر دارایی های آن در یکصد کشور جهان به بیش از 1270 هتل می رسد که نزدیک به 180 هزار کارمند را در بر می گیرد.

 این گروه شامل برندهای لوکسی چون St. Regis، The Luxury Collection، W، Westin، Le Méridien، شرایتون، Four Points، Aloft و Element و همچنین آخرین برند این گروه یعنی Tribute Portfolio می شود.

خواندنی های بیش تر:

عرضه نخستین اپلیکیشن هتل بر روی ساعت های اپل

برترین هتل ها و برندهای هتل در رسانه های اجتماعی سال 2015

جهانی بیاندیشیم، حرفه ای عمل کنیم
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "بازار هتل" مجاز است.

نظرسنجی
کدام مشوق بیش ترین تاثیر را در جذب سرمایه گذاران ساخت و ساز هتل دارد؟
 
 
 
 
 
 
 
© کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت بازار هتل آرینا می باشد. RSS