صفحه اصلی  |   درباره ما  |   تجهیزات هتل  |   خبرنامه  |   تبلیغات  |   اطلاعات هتل های ایران  |   بانک اطلاعات  |   تماس با ما
 
 
» دنیای هتل های زنجیره ای
محبوب ترین برندهای لوکس هتل در سال 2015 94/07/13
کد خبر 765
ارسال به دوستان
Send

برند The Ritz-Carlton از مجموعه گروه هتل های ماریوت به عنوان محبوب ترین برند لوکس هتل جهان در سال 2015 انتخاب شد.

تجهیزات هتل - محبوب ترین برند لوکس هتل جهان

برند The Ritz-Carlton ؛ محبوب ترین برند لوکس هتل جهان

بازار اخبار و تجهیزات هتل: آخرین مطالعات انجام شده توسط موسسه مشاوره ای Luxury Branding لندن درباره میزان محبوبیت برندهای مطرح هتل در جهان نشان داد که برند The Ritz-Carlton در بین صاحب نامان صنعت هتل جهان محبوب ترین برند شناخته می شود.

در این مطالعه که بر اساس آرا دو میلیون و 250 هزار نفر از مهمانان هتل ها در سایت TripAdvisor درباره بیش از 950 هزار هتل انجام گرفت، برند امریکایی The Ritz-Carlton با بیش از 90 هتل و 40 هزار کارمند توانست در صدر محبوب ترین های دنیای هتل قرار گیرد.

در رتبه های دوم تا پنجم این رده بندی هم به ترتیب برندهای Oberoi، Raffles، Langham و Rocco Forte قرار گرفتند. این در حالی است که امسال خبری از برندهای صاحب نامی همچون Four Seasons، Peninsula Hotels، St. Regis و یا Waldorf Astoria در بین 10 برند محبوب جهان نیست و آنها را تنها می توان به ترتیب در رتبه های سیزدهم، بیستم، بیست و ششم و پنجاهم جدول دید!

دیگر برندهای هتل لوکس مطرح همچون Dorchester Collection، Capella Hotels and Resorts، Park Hyatt و شانگری لا و آرمانی هم در رده های بعدی در بین 10 برند محبوب هتل جهان دیده می شوند.

خواندنی های بیش تر:

سرانجام هیلتون ابهت اینترکنتینانتال را درهم شکست

 

جهانی بیاندیشیم، حرفه ای عمل کنیم
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "بازار هتل" مجاز است.

نظرسنجی
کدام مشوق بیش ترین تاثیر را در جذب سرمایه گذاران ساخت و ساز هتل دارد؟
 
 
 
 
 
 
 
© کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت بازار هتل آرینا می باشد. RSS