صفحه اصلی  |   درباره ما  |   تجهیزات هتل  |   خبرنامه  |   تبلیغات  |   اطلاعات هتل های ایران  |   بانک اطلاعات  |   تماس با ما
 
 
» اخبار هتل های جهان
سالی بیش از 9000 اتاق هتل در دوبی به بهره برداری می رسد 94/04/02
کد خبر 732
ارسال به دوستان
Send

آخرین آمار ساخت و ساز هتل در دوبی حاکی از گشایش 28000 هزار اتاق هتل ظرف سه سال آینده است.

تجهیزات هتل – هتل SUBA دوبی در منطقه دیره

هتل SUBA دوبی در منطقه دیره

بازار اخبار و تجهیزات هتل: آخرین گزارش موسسه Jones Lang LaSalle که چندی پیش به مناسبت برگزاری نمایشگاه هتل شوی دوبی انتشار یافت نشان می دهد که تا سال 2018 میلادی رقمی در حدود 28000 اتاق هتل در دوبی به بهره برداری خواهد رسید.

برگزاری اکسپو 2020 دوبی که با افزایش گردشگران به 20 میلیون نفر پیش بینی شده است، بازار ساخت و ساز هتل در دوبی را بیش از پیش داغ کرده است به طوری که تنها تا سه سال آینده میزان بهره برداری از اتاق های هتل در این شهر در هر سال به بیش از 9000 اتاق می رسد.

سوای اکسپو 2020، دیگر انگیزه سرمایه گذاران برای افزایش ظرفیت اقامتی دوبی، برگزاری رقابت های جام جهانی 2022 قطر است که می تواند با سیل ورود گردشگران به دوبی همراه شود. به ویژه آنکه هم اکنون نیز این شهر به عنوان یکی از برترین شهرهای مقصد گردشگری دردنیا به حساب می آید.

در این بین رقابت گروه ها و شرکت های بین المللی ساخت و ساز هتل نیز بسیار فشرده است خاصه آنکه حالا شرکت های اماراتی نیز رقبای سرسختی محسوب می شوند. در همین باره، گروه هتل های SUBA که در سال جاری توانسته بیش از سه هزار اتاق هتل را به بهره برداری برساند در پی آن است تا با ارائه نخستین بوتیک هتل های چهار ستاره هوشمند با آخرین تکنولوژی های روز این صنعت، سبک تازه ای را پایه گذاری نماید.

از سوی دیگر گروه Al Habtoor بزرگ ترین پروژه در دست ساخت حال حاضر اقامتی و تفریحی دنیا را پیش می برد و گروه هتل های لوکس جمیرا نیز درصدد است تا سال 2017 سه هتل را افتتاح کند که از این بین هتل Venu Bluewaters Island با 300 اتاق در مجاورت بزرگ ترین چرخ و فلک دنیا می تواند از هم اکنون بازار دوبی را تحت تاثیر خود قرار دهد.

خواندنی های بیش تر:

بزرگ ترین هتل زیر آب جهان؛ شاهکاری دیگر از صنعت هتل در دوبی

جهانی بیاندیشیم، حرفه ای عمل کنیم
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "بازار هتل" مجاز است.

نظرسنجی
کدام مشوق بیش ترین تاثیر را در جذب سرمایه گذاران ساخت و ساز هتل دارد؟
 
 
 
 
 
 
 
© کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت بازار هتل آرینا می باشد. RSS