صفحه اصلی  |   درباره ما  |   تجهیزات هتل  |   خبرنامه  |   تبلیغات  |   اطلاعات هتل های ایران  |   بانک اطلاعات  |   تماس با ما
 
 
» اخبار هتل های جهان
جام جهانی فوتبال و رقابت تکمیل پروژه های هتل در کشورهای میزبان 94/03/26
کد خبر 730
ارسال به دوستان
Send

برگزاری رقابت های دو دوره آینده جام جهانی فوتبال، تب ساخت و ساز هتل در کشورهای میزبان را بیش از پیش داغ ساخته است.

تجهیزات هتل – هتل هیلتون مسکو

نمایی از هتل هیلتون مسکو

بازار اخبار و تجهیزات هتل: میزبانی کشورهای روسیه و قطر از مسابقات جام جهانی فوتبال 2018 و 2022 سبب رونق بازار ساخت و ساز هتل در این کشورها شده است.

در این بین روس ها با توجه به اتفاقات اخیری که درباره اتهام رشوه خواری سران فیفا و نحوه واگذاری میزبانی به این کشور رخ داد، سعی بسیاری در برگزاری هرچه بهتر این رقابت ها دارند و به این منظور 86 پروه هتل را برای افزایش 16 هزار و 600 اتاق به ظرفیت اقامتی خود را در برنامه دارند.

اما دغدغه بزرگ مسوولان برگزاری این رقابت ها، مشکل تامین منابع مالی با توجه به سختی های مراحل گذر از بحران اقتصادی است که تاکنون باعث توقف 23 پروژه هتل در شهرهای میزبان شده است. افت ارزش روبل روسیه در برابر دلار از یک سو و قراردادهای دلاری ساخت هتل ها از سوی دیگر یکی دیگر از مشکلات روس ها برای پیشبرد پروژه ها می باشد.

از جمله پروژه های هتل مطرح در روسیه می توان به سه هتل در مسکو با برندهای Fairmont Pekin، Hyatt Regency و نیز Radisson Blu اشاره کرد که هر یک با بیش از 200 اتاق قرار است تا اوایل سال 2018 بهره برداری برسند.

 مسابقات جام جهانی 2018 از تاریخ 14 ژوئن تا 15 جولای برگزار خواهد شد.

در طرف دیگر، قطری ها اما اگرچه مشکلات روس ها در تامین منابع مالی را ندارد اما سختی های تامین مصالح ساختمانی و حمل و نقل تاحدودی پیشرفت پروژه ها را کند کرده است. با این همه در حال حاضر 41 پروژه هتل در حال تکمیل است.

از برزگ ترین این پروژه ها می توان به هتل Le Méridien اشاره کرد که با 350 اتاق قرار است تا پایان سال 2018 به بهره برداری برسد. دیگر پروژه مطرح هتل Shangri-La است که با 314 اتاق است که تا چندی دیگر گشایش خواهد یافت.

هتل های Steigenberger با 212 اتاق، هتل Waldorf Astoria با 250 اتاق، Mandarin Oriental با 255 اتاق و JW Marriott با 299 اتاق از دیگر پروژه های صاحب نام هتل در قطر به شمار می روند.

مسابقات جام جهانی فوتبال 2022 قرار است در ماه های نوامبر و دسامبر برگزار شود.

خواندنی های بیش تر:

شکوفایی هزاران اتاق هتل در فصل بزرگ ترین رویدادهای ورزشی جهان

جهانی بیاندیشیم، حرفه ای عمل کنیم
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "بازار هتل" مجاز است.

نظرسنجی
کدام مشوق بیش ترین تاثیر را در جذب سرمایه گذاران ساخت و ساز هتل دارد؟
 
 
 
 
 
 
 
© کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت بازار هتل آرینا می باشد. RSS