صفحه اصلی  |   درباره ما  |   تجهیزات هتل  |   خبرنامه  |   تبلیغات  |   اطلاعات هتل های ایران  |   بانک اطلاعات  |   تماس با ما
 
 
» اخبار هتل های جهان
مکه میزبان بزرگ ترین هتل جهان خواهد شد 94/03/05
کد خبر 724
ارسال به دوستان
Send

بنابر اعلام مقامات سعودی، بزرگ ترین هتل جهان تا سال 2017 میلادی در شهر مکه به بهره برداری خواهد رسید.

تجهیزات هتل – بزرگ ترین هتل جهان در مکه

طرح بزرگ ترین هتل جهان با 10 هزار اتاق

بازار اخبار و تجهیزات هتل: بازار پررونق گردشگری مذهبی عربستان با ورود میانگین سالانه دو میلیون زائر به مکه، موجب شده تا طرح ساخت بزرگ ترین هتل جهان با 10 هزار اتاق با جدیت بیشتری دنبال شده و خبر از تکمیل آن ظرف دو سال آینده برسد.

این هتل که در فاصله دو کیلومتری شهر مکه قرار دارد در زمینی به مساحت یک میلیون و 400 متر مربع در حال ساخت است و طراحی آن به گونه ای است که 12 برج را شامل می شود که امکان فرود همزمان چندین هلی کوپتر را فراهم می سازد.

هر یک از این برج ها در واقع هتلی واحد به حساب می آیند که در مجموع تشکیل 10 هتل چهارستاره و دو هتل پنج ستاره می دهند تا با 10 هزار اتاق بزرگ ترین مجموعه هتل جهان لقب گیرند. مجموعه ای که به لحاظ معماری اسلامی خود قرار است پذیرای بزرگ ترین گنبد جهان نیز باشد.

این پروژه هتلی علاوه بر تسهیلات اقامتی خود برای زائران دارای نمازخانه های متعدد و سالن پذیرایی مختلف می باشد. بازارهای خرید، مراکز و سالن های همایش، رستوران های متنوع و ایستگاه های اتوبوس نیز در این پروژه پیش بینی شده است.

در حال حاضر این پروژه با نام Abraj Kudai شناخته می شود که به گفته مسوولان آن سرمایه ای بالغ بر 3.5 میلیارد دلار برای ساخت آن هزینه شده است.

سایر خواندنی ها:

درآمد 16 میلیارد دلاری هتل های لوکس مکه از مسلمانان

جهانی بیاندیشیم، حرفه ای عمل کنیم
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "بازار هتل" مجاز است.

نظرسنجی
کدام مشوق بیش ترین تاثیر را در جذب سرمایه گذاران ساخت و ساز هتل دارد؟
 
 
 
 
 
 
 
© کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت بازار هتل آرینا می باشد. RSS