صفحه اصلی  |   درباره ما  |   تجهیزات هتل  |   خبرنامه  |   تبلیغات  |   اطلاعات هتل های ایران  |   بانک اطلاعات  |   تماس با ما
 
 
» تازه ها و خواندنی ها » تازه های صنعت هتل
پرداخت 85 دلار برای یک شب گریه کردن در هتل! 94/02/21
کد خبر 719
ارسال به دوستان
Send

هتلی در ژاپن برای خانم ها اتاقی هایی را اختصاص داده است که با پرداخت 85 دلار می توانند در طول یک شب اقامت خود تا آنجا که خواهند گریه کنند!

تجهیزات هتل - هتل گریه در ژاپن

هتل Mitsui Garden Hotel Yotsuya در شهر توکیو

بازار اخبار و تجهیزات هتل: اگرچه دیگر شنیدن ابتکارات و نوآوری های خاص در دنیای هتل ها تعجب آور نیست اما این بار هتلی در ژاپن اتاق های خود را با نام Crying Rooms تنها به مشتریان خانمی اجاره می دهد که تمایل دارند با گریه کردن خود را سبک کنند. البته با پرداخت 10 هزار ین ژاپن معادل تقریبی 85 دلار.

هتل Mitsui Garden Hotel Yotsuya در شهر توکیو با این توجیه که زندگی روزمره اکثر زنان ژاپنی توام با استرس های فراوان است، آن ها را دعوت می کند تا با پرداخت مبلغ فوق و یک شب اقامت در اتاق های یک نفره ویژه با گریه کردن خود را از بار فشارهای روانی و مشکلات روزمره برهانند.

برای این منظور نیز در هر یک از اتاق های گریه، 12 فیلم دراماتیک برتر جهان از جمله شش فیلم به زبان انگلیسی تدارک دیده شده تا بهانه خوبی برای گریه کردن باشد. در میان این فیلم ها نام Forrest Gump، The Intouchables، The Notebook و همچنین The Diving Bell and the Butterfly به همراه دو فیلم ژاپنی و کره ای هم دیده می شود.

 اما این تنها خدمت هتل در این باره نیست و خانم ها می توانند از دستمال های مرغوبی برای پاک کردن اشک ها و نیز ماسک های گرمی که برای استراحت چشم ها و صورت پس از گریه تهیه شده، استفاده کنند و روحیه خود را هم با خواندن کتاب های کمیک بدست آورند.

این طرح قرار است از ابتدای ماه آگوست سال جاری به اجرا درآید.

خواندنی های بیش تر:

بیست هزار دلار برای اقامت در هتلی که پرواز می کند!

رونمایی از بزرگ ترین سوئیت هتل های امارات با شبی 35 هزار دلار!

جهانی بیاندیشیم، حرفه ای عمل کنیم
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "بازار هتل" مجاز است.

نظرسنجی
کدام مشوق بیش ترین تاثیر را در جذب سرمایه گذاران ساخت و ساز هتل دارد؟
 
 
 
 
 
 
 
© کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت بازار هتل آرینا می باشد. RSS