صفحه اصلی  |   درباره ما  |   تجهیزات هتل  |   خبرنامه  |   تبلیغات  |   اطلاعات هتل های ایران  |   بانک اطلاعات  |   تماس با ما
 
 
» اخبار هتل های جهان
شکوفایی هزاران اتاق هتل در فصل بزرگ ترین رویدادهای ورزشی جهان 94/02/14
کد خبر 717
ارسال به دوستان
Send

برگزاری بزرگ ترین رویدادهای ورزشی جهان برای صنعت هتل همراه با رونمایی از هزاران اتاق هتل در کشورهای میزبان خواهد بود.

بازار اخبار و تجهیزات هتل: برگزاری رقابت های المپیک توکیو 2020 و جام جهانی قطر 2022 کشورهای ژاپن و قطر را در تکاپوی ساخت وساز هرچه بیش تر اتاق های هتلی برای میزبانی شایسته از بزرگ ترین رقابت های ورزشی جهان انداخته است به طوریکه در این راه 11 هزار و 600 اتاق در قطر و 1700 اتاق هم در ژاپن در حال آماده سازی می باشند.

تجهیزات هتل - پروژه هتل Silver Pearl قطر با یکهزار اتاق

پروژه هتل Silver Pearl قطر با یکهزار اتاق

برای قطری ها اگرچه برگزاری رقابت های جام جهانی فوتبال در نوامبر و دسامبر 2022 بهانه ای ارزشمند برای توسعه ساخت وساز های هتلی است اما بی تردید هدف اصلی از سرمایه گذاری عظیم آن ها تحقق بخشیدن به برنامه "Vision 2030" است که شهری جدید را پدید خواهد آورد. از این رو رقمی در حدود 200 میلیارد دلار سرمایه گذاری در نظر گرفته شده است که از این میان 5.7 میلیارد دلار آن تنها صرف ساخت هتل و رستوران ها خواهد شد.

در حال حاضر پروژه های در حال ساخت هتل در قطر به تعداد 41 هتل می رسد که می تواند 11 هزار و 600 اتاق را به ظرفیت اقامتی این کشور بیافزاید که بزرگ ترین آن ها پروژه Silver Pearl Hotel که یکهزار اتاق را شامل می شود. اما آنچه که کمی موجب نگرانی سرمایه گذاران و سازندگان شده است، مشکلات تامین مصالح لازم با توجه به موقعیت جفرافیایی این کشور و خطوط ارتباطی و سیستم حمل و نقل آن است.

اما در آنسوی قاره کهن، ژاپنی ها هم در تدارک برگزاری هرچه باشکوه تر رقابت های المپیک 2020 می باشند که البته با توجه به سابقه و زیرساخت های اقامتی خود به مراتب کار آسان تری را نسبت به قطری ها در پیش دارند. با این همه ژاپنی ها هم دغدغه رشد گردشگران ورودی خود را دارند. این کشور در سال گذشته میلادی پذیرای 13,41 میلیون گردشگر بود که نسبت به سال 2013 رشدی 29 درصدی را نشان داد تا با این روند پیش بینی 20 میلیون گردشگر در سال 2020 شود.

برای توکیو با بیش از یکصد هزار اتاق هتل، هم اکنون 1780 اتاق دیگر هم در حال ساخت است. در این بین هتلAndaz Tokyo Toranomon Hills از معروف ترین پروژه های هتلی پنج ستاره است که شامل 604 اتاق با 8 سوئیت می شود.

خواندنی های بیش تر:

قطر در تکاپوی افزایش هتل ها برای میزبانی جام جهانی 2022

جهانی بیاندیشیم، حرفه ای عمل کنیم
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "بازار هتل" مجاز است.

نظرسنجی
کدام مشوق بیش ترین تاثیر را در جذب سرمایه گذاران ساخت و ساز هتل دارد؟
 
 
 
 
 
 
 
© کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت بازار هتل آرینا می باشد. RSS