صفحه اصلی  |   درباره ما  |   تجهیزات هتل  |   خبرنامه  |   تبلیغات  |   اطلاعات هتل های ایران  |   بانک اطلاعات  |   تماس با ما
 
 
» تازه ها و خواندنی ها » تازه های صنعت هتل
بلندترین هتل جهان در دامنه کوه های آلپ ساخته خواهد شد 94/02/01
کد خبر 710
ارسال به دوستان
Send

با طراحی هتلی به ارتفاع 381 متر، بلندترین هتل جهان در دامنه کوه های آلپ در سوئیس ساخته خواهد شد.

تجهیزات هتل - طرح هتل Vals به عنوان بلندترین هتل جهان

طرح هتل Vals به عنوان بلندترین هتل جهان

بازار اخبار و تجهیزات هتل: یک گروه معماری آمریکایی به تازگی از دریافت سفارش طراحی هتلی خبر داده است که با ساخت آن عنوان بلندترین هتل جهان هم ارتفاع با ساختمان Empire State (البته بدون احتساب کلاهک) را از آن خود خواهد کرد و نام دهکده Vals سوئیس را که تنها هزار سکنه دارد، بر سرزبان ها می اندازد.

در طراحی این هتل، 107 اتاق به همراه سالن های Spa، رستوران ها، بار، استخر، کتابخانه، سالن جشن و نیز گالری های هنری تعریف شده است اما ویژگی بارز نمای شیشه ای آن و به کار گیری 7132 ال تی دی است که چشم اندازی زیبا از کوه های آلپ را به نمایش می گذارد به ویژه آنکه گفته می شود هر اتاق یا سوئیت آن در واقع یک طبقه از هتل خواهد بود.

اما نکته جالب در مورد این هتل نکته جالب در مورد این هتل که قرار است تا سال 2019 به بهره برداری برسد، قیمت گذاری اتاق های آن از هم اکنون است به طوری که بهای یک شب اقامت در آن بین 675 تا 16 هزار پوند خواهد بود تا به نوعی جزو گران ترین هتل های دنیا نیز محسوب شود.

با این حال و تا پیش از ساخت این هتل، عنوان بلندترین هتل جهان همچنان از آن هتل JW Marriott Marquis دبی خواهد بود که البته بازهم ردی از آن درساخت هتل کوه های آلپ دیده می شود. از این جهت که Remo Stoffel مالک پروژه هتل Vals، خود رئیس هیات مدیره شرکت Farnek دبی - بهره بردار هتل JW Marriott Marquis - می باشد که حالا قصد دارد این پروژه را در زادگاه خود در سوئیس به اجرا درآورد.

با آنکه ساخت این هتل می تواند به لحاظ معماری و موقعیت سخت جغرافیایی ای که دارد یکی از شاهکارهای صنعت هتل به حساب آید اما هزینه ساخت 165 میلیون پوندی آن، انتقادات متعددی را به همراه داشته است به طوری که برخی ساخت آن را بی معنا و عده ای هم با بدبینی نسبت به حقیقت پیوستن ساخت هتل، خبر آن را تنها بازارگرمی برای شرکت می دانند.

خواندنی های بیش تر:

رونمایی از بزرگ ترین سوئیت هتل های امارات با شبی 35 هزار دلار!

ساخت عمیق ترین استخر سرپوشیده جهان در هتل میله پینی ایتالیا

جهانی بیاندیشیم، حرفه ای عمل کنیم
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "بازار هتل" مجاز است.

نظرسنجی
کدام مشوق بیش ترین تاثیر را در جذب سرمایه گذاران ساخت و ساز هتل دارد؟
 
 
 
 
 
 
 
© کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت بازار هتل آرینا می باشد. RSS